Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Ti ismerkednétek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti ismerkednétek egy ilyen pasassal?

Figyelt kérdés

Fiatalabb és picit idősebb nők is válaszolhatnak, csak kíváncsi vagyok. Ti ismerkednétek egy olyan fiatal mondjuk 22-23 éves palival aki önmagára nagyon igényes? Például sokat edz/sportol a teste görög szobor szerű, izmos, eres, kocka has, barna kreol bőr, szemöldöktől lefelé nem igazán van szőr rajta, nyilván max borosta néha az arcon vagy a szeméremdombon , meg lábon. Egyébként nagyon szép arca van, kissé kölyökképű, szép kék szemei vannak. Napi 2x biztosan fürdik, 3x mos fogat a ruháira nagyon igényes, jól öltözködik de nem az a tipikus öltöny nyakkendő, calvin klein boxert hord, mindig jó illata van. Tisztaság mániás, nála mindig tökéletes rend van cigi,kutya,macska nála kizárva, magának főz és csak egészséges ételeket eszik és iszik. A hobbija a hegy-sziklamászás és szeret utazgatni, sokat olvas. Inkább kicsit magának való, sok ismerőse de kevés barátja van és inkább kicsit elvontabb személyiség, egyébként nagyon kedves mindenkivel és intelligens. Orvosin tanul.


Nem rólam szól a leírás természetesen :D Csak kíváncsi vagyok a véleményekre.


2017. febr. 11. 15:21
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
49%
Én jobban szeretem az "egyszerűbb" férfiakat. Túl igényes, én még nőként sem vagyok ennyire, és falra tudok mászni ezektől, az én szememben csorbul a férfiassága.
2017. febr. 11. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
83%
Nem, túl sokat foglalkozik magával.
2017. febr. 11. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
79%
Nem. Túl sokat foglalkozik magával, az otthonos rendetlenségre szükségem van, a macskámat meg nem fogom kirakni a házból. A túlzottan kigyúrt test nem tetszik, a barna bőr sem és a szőrtelen csupaszcsigákat sem szeretem.
2017. febr. 11. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
14%
Aha persze... Jó álszent válaszok.
2017. febr. 11. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Egyébként tetszene, csak baromi fiatal és kölyökképű.
2017. febr. 11. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
37%
Le lehet szavazni de ez szín tiszta álszentség. Mint amikor a kövér tokás büdös kocka fröcsög, hogy neki túl vékony és túl tökéletes ez a modell csaj, ő aztán nem járna vele. Na persze :D Élőbe le sem vennétek a szemeteket egy ilyen példányról eszetekbe se jutna az átlagos jóska aki otthon sörözik a fotelba és növeszti a szőrös valagát.
2017. febr. 11. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Az volt a kérdés, hogy ismerkednénk e vele. Meg szoktam nézni őket, mert tény, hogy jól nézhet ki. De semmiféle kapcsolatot nem ápolnék egy ilyen emberrel, esetleg haveri.
2017. febr. 11. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
69%
Nos lássuk: Jó ha sokat edz,én is így vagyok ezzel,lenne egy jó és hasznos közös programunk.A szőrösebb pasikra bukok (szakáll nálam alapkövetelmény),úgyhogy nem jönne be a túlzott szőrtelenítés.A barna szem a gyengém,de a kékkel sincs bajom.Figyel a higiéniájára,ez tetszik,én is hasonlóképp járok el magammal kapcsolatban,a boxer márkája hidegen hagy.Szeretem ha valakinek jó illata van (ki nem?),ez is jó pont.Nálam is rend van,de nem az a mértani pontossággal teszem le az utolsó villát is a fiókba típusú,az nem az én világom.E cigit szívok,lakáson belül is,de még nem találkoztam olyannal akinek ez probléma lett volna,főleg mivel kifejezetten jó illatú a gőz amit kifújok (dinnyés).Vannak macskáim,és az atyaúristen kedvéért sem válnék meg tőlük,szóval megszoksz vagy megszöksz szituáció lenne.Nem eszek túl egészségesen,de azért nagyjából igyekszek figyelni erre,ha nem erőltetné rám a kajáját akkor oké.A hobbik tetszenek,hegyet mászni szeretek,a sziklamászást szívesen kipróbálnám.Utazni is szeretek,olvasni is ha van rá időm.A személyiség leírás rám is illene,és szeretem a hozzám hasonló embereket.Én pénzügyi szakon tanulok,nem extra pont nálam az hogy ki mit tanul,de szívesen beszélgetnék vele a tanulmányairól,érdekelne a téma.Röviden ennyi :D 21/L
2017. febr. 11. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Nem azért, mert nem lehet szép egy ilyen példány, hanem mert nyilván a társától sem fogad el a tökéletesnél kevesebbet. Én meg baromira nem vagyok tökéletes, ha megfeszülök sem leszek az, ezért nem is frusztrálom magam. Inkább érzem magam jól a magam lompos-slampos, tökéletlen módján egy hasonló tökéletlen partnerrel.
2017. febr. 11. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem igazán tetszenek a nagyon kigyúrt férfiak, meg a kreol bőr sem. De egyébként ha kinézetre számomra teljesen tökéletes lenne, talán igen. Attól függ, hogy ő elviselné-e, hogy én nem vagyok ennyire tökéletesség mániás, hogy utálok sportolni és meghalnék, ha nem ehetnék kb minden második nap csokit és imádom a macskákat, szóval csak abban az esetben költözzön össze velem, ha nem zavarja, hogy hamarosan lesz legalább 2 cicánk :P
2017. febr. 11. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!