Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egyszer egy válaszoló itt azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyszer egy válaszoló itt azt írta, hogy egy 19-22 éves lánynak "imponáló", ha egy 30-as, vagy afölötti hapsi tetszését felkeltette (vagy már randiznak is). Kérdsem szimpla: miért? Sok szempontot fel tudnék én is sorolni, de az csak találgatás lenne.

Figyelt kérdés

Plusz: nem is biztos, hogy a fickó jóképű (miért ne? nem mindenki nyerte meg a génlottót),

nem is feltétlen keres sokat (bár autója, lakása lehet), nem is feltétlen izmos, lehet az is, hogy

kissé éretlen még (elég sok infantilis 30-as ürge mászkál széles e világban), sőt az is

előfordulhat, hogy nem kifejezetten sármőr.


Ebben az esetben is lehet (még... valamennyire...) tetszetős a leányzónak, ha idősebb férfi

érdeklődik felőle?



2017. febr. 19. 22:15
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
73%
Egy érettebb fickónak teljesen más a kisugárzása, mint egy tizenévesnek, vagy a húszas évei elején járó srácnak. Ez a fiatal lányokra nagy hatást gyakorol, megérzik, hogy "na, végre egy FÉRFI". Egy érett pasi a máshogy is néz rájuk, máshogy szól hozzájuk, máshogy bánik velük és máshogy is érinti meg őket. A kisugárzás sokak szemében egy jelentéktelen dolog, pedig rengeteget számít. Az, hogy milyen érzések fognak el egy illető közelében. Ha pl. nem érzel semmit, akkor az illető kisugárzása rád nem hat - de lehet, hogy másra igen. Olyasmi ez, mint az aura - láthatatlan, megfoghatatlan, de vonzalmat ébreszthet, ill. kiábrándulást is előidézhet.
2017. febr. 19. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
23%

Miért lenne ez imponáló?:D Nekem inkább idegesítő, mikor harminc feletti pasik jönnek oda ismerkedni pl egy szórakozóhelyen, alapból nem értem, mit keresnek ott ennyi idősen.Akkor sem érdekel, ha kőgazdag 30-as, mert gondolom sok lánynak a pénz miatt imponálóak, de engem nem ez a korosztály érdekel.

20L

2017. febr. 19. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Neked lehet nem, de soknak nagyon tetszik. Kérdés csupán annyi: vajon miért? :)
2017. febr. 19. 22:31
 4/14 anonim ***** válasza:
48%
Kérdező, ne ámítsd magad, csak a sikeres 30-asok keltik fel a krosztályomban levő lányok figyelmét.Miért? Mert mögöttük már van karrier és jó esetben érett férfiak. Ellenben egy csúnya, csóró harmincasnak esélye sincs, főleg nem egy csinos lánynál. Ez a csúf igazság.
2017. febr. 19. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

"A kisugárzás sokak szemében egy jelentéktelen dolog, pedig rengeteget számít."


+


"Gondolom sok lánynak a pénz miatt imponálóak."


Nem olvastátok el a leírást! :D Ott áll, hogy nem mindenki rendelkezik Csernobilt megszégyenítő kisugárzással, illetve nem feltétlen csak a pénz (kérdés: kinek mennyi a sok?) miatt vannak/lehetnek együtt. :)

2017. febr. 19. 22:35
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Egy harmincas pasival lehet a barátnők előtt villogni.
2017. febr. 19. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Négyeske, nem ámítom - megkérdeztem, válaszoltál, benne van a pakliban ez is (mármint a kisugárzó milliomos mukik favorizálása). És nem, a kérdés nem rólam szól, nekem édes mindegy, hogy a harmincas faszik jóképűek-e, vagy sem. ;)


Miguel: jogos! :D

2017. febr. 19. 22:40
 8/14 Noblesse Oblige ***** válasza:
83%

Sok lány van úgy, hogy ő úgy érzi "érettebb a koránál". A korabeli fiúkat ezért élből lenézi. És egy ilyen "érett" kislányhoz pedig egy "férfi" illik, nem pedig kisfiúk.


Az más kérdés, hogy egy érett férfi már látott ezt-azt, tapasztaltabb, tehát úgy vágja át az ilyen naiv fruskákat ahogy neki tetszik. Azok a kapcsolatok ahol ez működött az pusztán azért van, mert az idősebb fél akarta, hogy működjön a dolog, tehát a lányt partnernek tekintette.

A lányok meg azt hiszik, hogy az idősebb férfi egy másik dimenzió, egyfajta önigazolás, hogy ő már "nő", hiszen egy érettebb, nagyobb igényű férfi figyelmét keltette fel.

2017. febr. 20. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
26%

Azt tuti egy 30-as pasi írta ki a saját nyugtatására,hogy imponál nekünk..Mi lenne benne az imponáló?Inkább ciki és szánalmas,ha egy apámkorú férfi nyomul rám.

19/L

2017. febr. 20. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Neked lehet nem - már írtam. Hajlamos vagy a többségről elfeledkezni.


Ugyanakkor ezt a saját megnyutatása dolgot furcsállom - mire jó egy kérdés feltevése, ha csak a saját válaszára kíváncsi? Ez nonszensz.


Ezt az apám korú dolgot (tőled) sem értem. Nem minden harmincas pasi néz úgy ki, mintha az apád lehetne (ehhez ráadásul minimum negyvennek, nem harmincnak kellene lennie, de mindegy, hagyjuk, úgy látom reménytelen vagy), sőt rengeteg a valóban jóképű, fiatalos is, te magad is nagyon jól tudod.


Nyilván nem egy harminc évesen negyvennek kinéző szerencsétlen krapek állt a kiírásban, hanem aki bőven letagadhatna jó pár évet!


Szóval nyugi kisasszony, ismerek éppen úgy fiatalos harmincasokat, mint ahogy közületek is láttam már nem egy tizenhat évesen huszonötnek(!) kinézőt! Az ismerőseim sem mondták volna egy nyálát verő éretlen taknyos kis tiznévesnek. :D


És a végére néhány kedvencem - nem kötekszem, mielőtt esetlegesen félreértenéd: valami idősebb muki már látványosan átvert téged, hogy ennyire kiakadtál?


"Szánalmas, ha egy apámkorú férfi nyomul rám."


1.: Világ életben ezen a planétán az utóbbi években divatos két-három év van csupán a párok közötti kapcsolatokkal szemben - minimum - öt-tíz év korkülönbség a férfi javára volt elterjedve (hogy miért, nem én fogom megmondani). Erről a több ezer éves TÉNYRŐL úgy látom páran itt nagyon elfeledkeztek! ;)


2.: És ez a legszebb: mert a korodbeli fiúcskákról nem az van kilométerekre elterjedve, hogy egyik virágról ugranak át a másik bibére, hogy a legtöbb tizenéves takonypóc kölyök állandóan csak kihasználja a hozzád hasonló naiv kislányokat, és folyton csak "azt akarja"??? :D


Olvasd el az előtted író hozzászólását, abban benne van minden jó és minden rossz is. Nem kell leírni senkit (pláne a működő(!) párkapcsolatokat), csak azért mert te kizárólag csak az általad kigondoltak tudod elfogadni.

2017. febr. 20. 10:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!