Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit akarhat tőlem? Egy éjszaká...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit akarhat tőlem? Egy éjszakáskaland ennyi vesződést megér? (nagyon helyes a srac)

Figyelt kérdés
Online beszelgetunk mindennap (nekem van baratom), sima ismerkedos dolognak indult az egesz szitu. Most pedig par napja osszevesztunk 2 napig nem is beszeltunk, majd ram irt ujbol. Egy hulye indokkal :) Az ok amiert osszevesztunk hogy egyikonk se tudja mit is akar pontosan a masiktol. (en biztos hogy nem) .. Azota nem feszegettuk a temat de erezhetoen mas a helyzet mint ezelott..Mit gondoltok lehet csak megakar fektetni? Én 20 éves lány vagyok ő pedig 23 éves

2017. febr. 22. 01:05
 1/8 anonim ***** válasza:
77%
Honnan tudjuk?
2017. febr. 22. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
83%

Egyáltalán minek állsz szóba vele, ha van barátod?


Nem vagy őszinte hozzá?


Meg akarod csalni?

2017. febr. 22. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
87%
Nyilván meg akarja :D Nem olvastad a kérdést? Nem lennék a barátod helyébe
2017. febr. 22. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Valahogy nem érzek kényszert stabil párkapcsolatban, hogy más pacákokkal ismerkedési célból cseteljek. Az sem esne jól, ha a barátom csinálná ezt.


Dobd ki az előzőt, utána lehet csetelgetni és eldönteni közösen hogyan tovább. Ja, félsz, hogy két szék közül a pad alá esel? Ciki.

2017. febr. 22. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell ezen meglepődni, sok ilyen ember van,addig nem hagyom ott a régit, amíg nincs meg az új, mert 2 napig nem tudok meglenni egyedül, meg hát milyen ciki azt mondani, nincs senkim.Nem tudod mit akarsz, de annyira azért igen, hogy online ismerkedsz más pasival,kb. te hülyíted őt.Nem az a kérdés, hogy ő vajon csak megfektetni akar e. És ha igen? Neked úgyis van valakid.

Lehet csak tudja pasid van...Vagy majd most kiderül, hogy "nem, nem is tudja, el sem mondtam neki".

2017. febr. 22. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
"Egyáltalán minek állsz szóba vele, ha van barátod?" Mert egy nagyon helyes f..om srácról van szó. Ha még egyszer valamelyik nő a hűségről mer fröcsögni, az lesz életében az utolsó szava! Ennek is barátja van, de fogadok,hogy félre fog kefélni,mert akivel ép chatelget az nagyon helyes. Elég egy jó külső és egyes nők elfelejtenek hűségesek lenni. Ilyenekre mi a f..om szükség van a világon?
2017. febr. 22. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én voltam már a helyzetedben. Nagy valószínűséggel csak meg akar fektetni. Aki nekem írogatott folyamatosan 2 hétig, az is csak egy egyszeri kalandot akart a barátnője mellett, amit konkrétan így csak a végén bökött ki. Gondolom örül is, hogy foglalt vagy, mert így kisebb veled a rizikó, hogy bekavarsz neki a kapcsolatába. 30/N
2017. febr. 22. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nem is ismeritek egymást, hogy a bánata akarna komoly kapcsolatot???!!!!!!!!! Hogy lehetne eldönteni pár csetelés után, hogy mit akartok egymástól???!!!!

És hogy megér-e annyi vesződést egy egyéjszakás? Ne abból indulj ki, hogy aki sok energiát fektet beléd, az tuti komolyat akar. Van olyan ismerősöm, aki egy évig volt képes csetelni egy nővel, csak hogy megfektesse, mert nem volt jobb dolga, unatkozott és közben másokat is fűzögetett ugyanúgy, hátha valamelyik bejön alapon. (Mondjuk az egy évig tartó fűzögetés után kiderült, hogy az illető egy magát nőnek kiadó férfi, de ez más kérdés...)

Úgyhogy ne áltasd magad, hogy halálosan szerelmes, hiszen egyrészt nem is ismeritek egymást, másrészt meg a csetelés kb. semmilyen erőfeszítést nem igényel, akkor ír, amikor pont ráér, unatkozik, nincs jobb dolga. Otthonról, kényelmesen a fotelből... Ez még nem vesződés.

2017. febr. 22. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!