Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ti mit gondoltok, taktikázásra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit gondoltok, taktikázásra vall ez és gyanús?

Figyelt kérdés
Van egy 30 éves férfi, akivel ismerkedünk úgymond. Találkozni szeretne velem. Először közösségi oldalon beszéltünk, de mondtam neki, hogy törölni szeretném onnan magam és folytassuk whatsappen. Megadtam neki a telefonszámom. Napokkal később írt csak este 11/éjfél felé. Már akkor feltűnt, hogy a whatsapp két pipa soha nem vált át szürkéből zöldbe mikor látta hogy mit írtam...🙄 Mit jelent ez a whatsapp-nél, ez valami beállítás amit ő állított be, hogy a másik fél ne lássa, hogy mikor olvassa el az üzenetet?? Másnap reggel 9 körül még láttam, hogy online volt whatsappen. Délutánra viszont már a képét se mutatja nálam, azt se hogy mikor volt online, ráadásul én délután küldtem neki üzenetet, de csak 1 pipa van kint..azaz még a telefonra se kézbesítette elméletileg, mint amikor valaki telefonja ki van kapcsolva..Közben viszont este a közösségi oldalon (instagram) privátba rakta a profilját(!!)😳 Azaz elméletileg akkor telefonról fent volt..akkor pedig nem lehet kikapcsolva..hacsak nem ipadről/gépről csinálta. Össze vagyok zavarodva. Ez mind gyanús. Már arra is gondoltam, hogy ez nem a fix telefonszáma, amiről írt csak valami kamu. Hogy ne tudjam az eredetit..aztán majd cserélgeti a kártyát ha akar velem beszélni..(?) Fiúk, ezt mire véljem? Mit kell így szórakozni? Most vagy akartok valakit és akkor adjatok bele mindent vagy nem kell így szórakozni:(

2017. febr. 25. 11:17
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem szorakozik veled, hanem siman csak letiltott.
2017. febr. 25. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
whatsapp-en ez tiltásra utal..?😳
2017. febr. 25. 11:55
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Azert nem latod a kepet mar es azt sem, hogy mikor volt online, illetve ezert van csak egy pipa ott, mert a tiltas miatt kezbesiteni sem fogja a program.
2017. febr. 25. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Valóban.😳 Csekkoltam egy másik számról és így igaz..:/
2017. febr. 25. 14:09
 5/7 anonim ***** válasza:

A gerinces emberek...

Amúgy, ha még csak ismerkedtek és már ennyire checkolod az elég kemény. :)

2017. febr. 25. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
59%

Mi az a whatsapp? :O Nem tudom, én maradok a messengeren, telefon, viber, skype-de ezt negyon ritkán. Én nem taktikáznék, az biztos. 29f

én offolnám a pasit.

2017. febr. 25. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A pasi nős, vagy párkapcsolatban él.
2017. febr. 26. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!