Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Randiznátok olyan csajjal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Randiznátok olyan csajjal, akiről az a véleményetek, hogy nem egy nagy szépség? (a szitu lentebb)

Figyelt kérdés
2017. febr. 26. 17:49
1 2 3
 1/24 A kérdező kommentje:
A helyzet: évek óta egyedül vagytok egy nagy csalódás után, nem igazán sikerülnek jól az ismerkedések. Barátnőt viszont már szeretnék...ilyen esetben elhívnátok randira olyan lányt, aki nem tetszik annyira?
2017. febr. 26. 17:51
 2/24 anonim ***** válasza:
87%
Miért akarnál olyan lánnyal randizni aki nem vonz?
2017. febr. 26. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
88%

ez szerintem hülyeség, mármint ez a "ha nincs ló, jó a szamár is"...

én évekig nem akartam, azaz inkább nem mert kapcsolatot kezdeményezni mikor végül akartam, akkor sem az első szembejövő csajjal jöttem össze, hanem olyannal akit megfelelőnek találtam...


am meg ez a "szépség" dolog relatív...

külsőre nem szép? belsőre? ki szerint?


24F

2017. febr. 26. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
82%

Ha neutrális a külseje (tehát nem határozottan ronda) akkor egy randira adnék esélyt, aztán ott az összhatás, meg a személyisége alapján elválna, hogy lenne e folytatás, vagy sem.

Viszont azt kiemelném, hogy olyannal ne gyere össze, aki iránt nem érzed azt a bizonyos a szikrát a randi után sem, még akkor sem, ha kevés a lehetőséged, inkább jobb egyedül lenni, mint kényszerből valakivel, mert "ez jutott".

2017. febr. 26. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem tetszik, akkor nem. Ha már évekig kibírtam, akkor már kibírnám egyedül, míg jön olyan aki tényleg tetszik.
2017. febr. 26. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
Tehát te egy nagy csalódás után vagy, és el akarsz hívni egy olyan lányt randira, akit nem talász vonzónak, csak azért hogy ne legyél egyedül? Te csalódtál, de most az a terv, hogy megbántasz valakit szándékosan,csak azért, hogy neked jó legyen. NEm, nem tennék ilyet!Persze pasival, mert nő vagyok. L/34
2017. febr. 26. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
Nem, semmi értelme nem lenne, magamat is átverném,meg szerencsétlen lányt is.
2017. febr. 26. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
Csak köztes időre kell neked, míg nem találsz megfelelőt aztán leépíted a csúnyaságot. Te tudod, de szerintem vele sem fair játék, csak használni akarod te os tudod.
2017. febr. 26. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%
Nem,szegényt ne bántsd meg! Te mit szólnál ,ha veled ezt csinálnák?
2017. febr. 26. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
Az a nagy helyzet, hogy én az a lány vagyok, akit az illető srác valószínűleg nem tart egy nagy szépségnek...
2017. febr. 26. 18:40
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!