Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Még nem is járunk, de már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Még nem is járunk, de már megcsalt volna?

Figyelt kérdés

Január közepe óta ismerem internetről, és februártól már találkoztam is a sráccal többször. Szerencsére élőben is elég jól működött minden, részemről hamar egyértelművé lett, hogy akár komoly kapcsolatot is el tudok vele képzelni. Ugyanis, amikor megismerkedtünk, mindketten valami mást kerestünk, nekem egy ugródeszka kellett, hogy az exbarátomat elfelejtsem teljesen és a megtépázott önbecsülésem visszaszerezzem, neki is egy szakítás utáni vigasztalódás kellett. Erről is beszéltünk, hogy a későbbiekben merre alakulhat a kettőnk dolga, és úgy láttam rajta, hogy ő is nyitott felém, felénk. Más férfiakhoz képest hamar meg tudtam nyílni neki, engedtem, hogy lássa a félelmeim, az első két randi után már a lakására mentem, és részemről, amikor lehetett, mentem is hozzá, egy kis boldogság-szigetnek tűnt az egész vele. Valahogy minden találkozás és együttlét más miatt volt különleges és mély, úgy éreztem, van köztünk valami kapcsolat, valami, ami alapján én befejeztem az ismerkedést (néha azért badooztam, főleg, amikor nem éreztem magam mellette biztonságban) mellette és eljutottam arra a szintre, hogy nincs más olyan ember, aki miatt tönkretenném ezt.

Viszont az történt, hogy ő ezt másképp gondolta, és a hétvégét egy másik lánnyal töltötte. Ma délelőtt, amint tudta, el is mondta, bár nem hazudok, valahogy számítottam rá a legpesszimistább énemmel. Az elmondása szerint spontán volt, csak egy találkozás volt megbeszélve, és így alakult. Őt előbb ismerte, mint engem, de csak most találkozott vele másodjára, sokkal jobban érzi magát velem, mint vele, semmilyen érzelmi szál nem fűzi ahhoz a lányhoz. Soha nem tapasztaltam azt, hogy akár neten, akár személyesen előnyben részesítette volna őt velem szemben, egészen a mostani hétvégéig, amikor én hazautaztam a szüleimhez, ő pedig ugye nála aludt. Nem volt szex, ebben biztos vagyok, nem jutottak el odáig, mint velem.

Számomra ez úgy csapódott le, hogy megcsalt, már mielőtt összejöttünk volna, és részemről ezzel a bizalomnak vége, sőt azt hiszem, egy ideig szexuálisan sem tudnék felé nyitni, és valahogy az ágyába sem kívánkozom, ahol az a másik lány aludt még tegnap. Az ő szempontjából, mivel még előző nap is utalgattunk rá, hogy nem vagyunk komoly kapcsolatban, nem történt megcsalás egyáltalán, és ezzel csak az egóját építette, hogy akkor ott így alakult azzal a lánnyal. Ha az a lány bármiben is jobb lett volna nálam, vagy érezne iránta valamit, akkor inkább vele találkozgatott volna az elmúlt hónapban, hiszen nem sokkal előtte ismerte meg, mint engem. Komoly kapcsolatban sosem csalta meg a barátnőjét, egy volt barátnőjét én is ismerem, és ő is ugyanezt mondta róla.

Ha túllépek ezen, és próbálok bizalmat építeni újra vele, akkor az agyam azt mondaná, hogy tessék, egy rongy vagyok, akivel ezt is meg lehet tenni, bár ezt már így gondolom. Nyilván az érzéseim szerint maradnék mellette, mert ezt az esetet leszámítva, minden úgy történt vele, amire még vágyni sem mertem.

Egyébként 22 évesek vagyunk. Minden hozzászólásnak nagyon örülnék, és köszönöm előre is a válaszokat!


2017. febr. 26. 20:28
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
37%

Tehát ő az elejétől kezdve döntse el, hogy csak te veled ismerkedhet, máshoz hozzá se szóljon, de neked azért "idő kell" címszó alatt baddoo-zgatsz és találkoztál az elején mással is?

Figyelj még ha a te részedről csak chateltél mással, ő sem csinált sokkal rosszabbat. Találkoztak és ennyi. Sőt. Te magad írtad, még nem vagytok kapcsolatban. Na most nem értem milyen alapon várunk el bármit is a másiktól, amit mi nem tudunk teljesíteni.

2017. febr. 26. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A legrosszabb ***** válasza:
100%
Több vasat tartott a tűzben (megjegyzem, nagyon helyes), te viszont sajnos idő előtt kihűltél. :( Lépj tovább!
2017. febr. 26. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
76%

"Komoly kapcsolatban sosem csalta meg a barátnőjét"


Kérdés, mikortól komolya neki.

Többször találkoztatok már, el tudja dönteni, mit, kit akar.

Az, hogy úgyis találkozgat mással és együtt alszanak, hogy hozzá nem is vonzódik annyira, igencsak megkérdőjelezi a srác megbízhatóságát, és nagyon elgondolkoznék azon, hogy akarom-e többet látni.


Egyszer utazol haza és "véletlen" másik lány kerül az ágyába?

Na ne.... :)

Nekem itt lenne vége.

2017. febr. 26. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Nem csak találkoztak, együtt aludtak. Ismerem a srácot, és tudom, hogy neki ez sokat jelent. És ő tudott végig a badoo-ról, és mindent elmondtam neki. Volt egy pont, amikor megmondtam, hogy nem akarok rajta kívül már mással ismerkedni, ő ezt nem mondta vissza, utána megijedtem a kiszolgáltatottságtól és újra badoo-ztam kicsit. Egy srác volt, akivel tök random összefutottam, de vele is úgy mentem, hogy biztos nem lesz semmi, és mikor megfogta mégis a kezem, rögtön elhúztam.
2017. febr. 26. 20:41
 5/14 anonim ***** válasza:
79%
Az elején már másik csaj van a képben, mikor még a rózsaszín felhőben kéne lennie?! Szerintem felejtős.
2017. febr. 26. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

De milyen jól falazod már magad...azért ehhez tehetség kell. "Megijedtem", "random összefutás" de azért nem köszöntél el rögtön.


Jól van, most nem rólad van szó a kérdésedben hanem a srácról.

Szerintem hagyjátok egymást. Ő is másra vágyik, te pedig beleélted magad, de tudat alatt talán mégsem kötelezted el felé magad teljesen, másba is fektettél kis energiát.

Legközelebb, ha az elején vagytok, de érzitek a szimpátiát, fektessétek le az alapokat és nem lesz kavarodás.

2017. febr. 26. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Ez a srác palira vesz mindkettőtöket. Még hogy "tudom hogy velem jobban érzi magát .." :D aha és szerinted a másik csajnak mit mond? :S


"Soha senkit nem csalt meg komoly kapcsolatban? " - ja akkor teljesen más teljesen tiszta a srác... Ez egy jellemvonás drága.


Vagy a pali versenyeztetni akar titeket, bizonytalanságban hagyni - ez is egy stratégia. Mindenesetre szard le, próbáld elfejteni.

2017. febr. 26. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
89%
" Nem csak találkoztak, együtt aludtak. Ismerem a srácot, és tudom, hogy neki ez sokat jelent." xD
2017. febr. 26. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

#5: Én is találkoztam mással, és le is írtam, hogy eleinte ez egy komolytalan dolognak indult.

#6: Hallottál már olyat, hogy valakik találkoznak, és rögtön elköszönnek? Egyébként igazad van abban, hogy hamarabb kellett volna beszélni arról, hogy lefektessük az alapokat.

#7: A másik csajjal találkozott egyszer, amíg velem hétszer. Mondhat neki bármit, és azért szerintem te sem úgy állnál egy olyan emberhez, aki soha nem csalta meg a barátnőjét, mint aki összevissza kacsintgat komoly kapcsolatban.

#8: röhögj csak rajtam, az olyan egyszerű

2017. febr. 26. 21:00
 10/14 anonim ***** válasza:
Nem rajtad nevettem, azon, hogy milyen kamugép.
2017. febr. 26. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!