Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi lehet az oka, ha egy fiú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet az oka, ha egy fiú hárítja a találkozást?

Figyelt kérdés
Szinte minden nap rám ír, sokat beszélünk neten. Feldobtam a találkozás lehetőségét (nem feltétlenül randiként), azt mondta szeretne megismerni, de ezzel annyiban maradt, azóta egyikünk sem hozta fel a témát.
2017. febr. 26. 21:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Fél.
2017. febr. 26. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
De mégis mitől?
2017. febr. 26. 21:50
 3/11 anonim ***** válasza:
Vagy nem tetszel neki vagy szimplán beszari.
2017. febr. 26. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

- hősszerelmes típus. tudja, hogy a találkozás sok mindent megváltoztathat (akár negatív irányba is), így inkább rajong az álomképért, amit rólad kialakított, mint, hogy megkockáztassa azt, hogy a találkozás után esetleg elromlik minden.


- Kamus típus. Valami nem stimmel vele, párja van, 50 éves, kamu fotót küldött eredetileg, bármi. Igazából időtöltésre használ csak, de semmit nem akar tőled komolyabbat.

2017. febr. 26. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Sok ilyenben volt részem. Először azt hiszed, hogy fél, aztán kiderül, hogy kamuzik, mert mással vígan lefekszik. :p
2017. febr. 26. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nàlam előbb utóbb betelne a pohàr és megmondanàm neki hogy maradjunk csak ismerősök én nem eröltetném !Eleve te felhoztad neki hogy talizni szeretnél vele de ő valamiért nem !Elgondolkodnék azon is hogy kamu profil és lehet vmi vên pacàk !
2017. febr. 26. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Be van fosva!
2017. febr. 27. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Az az oka, hogy link alak. Bírja, hogy van társaság, de ahhoz lusta és túl kényelmes, hogy megmozduljon.
2017. febr. 27. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Csak barátkozni akar, rákérdeztem. Bár sejtettem, hogy ez lehet a háttérben.
2017. márc. 5. 18:21
 10/11 anonim ***** válasza:
kérdező: hidd el, lesz ott még valami más is... nem tetszel neki (nem vagy a típusa), van barátnő vagy valami. Ha egyedülálló és bejössz neki, akkor nem fog csak barátkozni úgy, hogy minden nap beszéltek.
2017. márc. 5. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!