Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek hanyagolnom kellene?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hanyagolnom kellene?

Figyelt kérdés
2 hónapja megismertem egy külföldi lányt a cseh haveri társaságomon keresztül, aki a korábban elképzelt ideálomnak kb tökéletesen megfelel. (Ő 22, én 27) Itt töltöttek 1 hetet, a lánnyal összejöttem, le is feküdtünk. 2 héttel később meglátogattam a bandát Prágában, a lánnyal akkor is találkoztam, egy napot csak kettesben töltöttünk teljes egészében. Nagyon jól éreztem magam, úgy vettem észre, hogy neki is többet jelent ez az egész, csomót nevettünk, beszéltünk, tökéletes nap volt. Miután hazaértem, még sokat beszéltünk facebookon. Szerettem volna picit interaktívabban kommunikálni vele, ezért feldobtam az ötletet, hogy skypeoljunk. Meg is beszéltünk egy időpontot, amit aztán az utolsó pillanatban lemondott, mert hogy haverokkal síelni ment (tényleg voltak, posztolt képet), és hogy majd később beszélünk. Utána még egész sokat írogattunk egymásnak, de szerettem volna vele a következő találkozónkkal kapcsolatban is egyeztetni, mert szívesen kimennék hozzá havonta Prágába, főleg, hogy szeptembertől 1 évre megyek ki munka ügyben, így nem is lenne annyira kivitelezhetetlen egy kapcsolat. Szóval ismét meginvitáltam skypera, de semmi reakció. Írtam neki egy hosszabb monológot is, hogy hogy látom ezt az egész dolgot, és ha neki ez sok, nem fér bele, csak jelezzen, de semmi. Szóval 2 hete nem hallottam felőle semmit, de látom hogy fb-re csomószor bejelentkezik. Valami tipp? :)

2017. febr. 26. 22:39
 1/8 anonim ***** válasza:
21%
az összes hazug..
2017. febr. 26. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyaltalan nem erdekled a lanyt, csak nem akarja a szemedbe mondani.
2017. febr. 26. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, hanyagolnod kellene. Aki ezek után 2 hete válaszra se méltat...
2017. febr. 26. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Sztem összejött egy màsik sràccal vagy alakulóban vam neki és nincs gerince megmondani hogy vége!
2017. febr. 26. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Fél tőle hogy megbánt téged, és éppen ezért nem akarja közölni veled hogy semmit sem akar tőled. Vannak, akik számára ez az egyszerűbb megoldás minthogy az illető szemébe mondják amit gondolnak.
2017. febr. 27. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Sok férfi nem érti a nem szó jelentését, így egy ideje én is rászoktam, hogy szó nélkül lépek. Mert hiába mondom bármilyen egyértelműen, hogy nem akarom tovább, csak erősködnek. Mindamellett lehet, a lány is érzi, hogy jól elvoltatok, és rosszfejségnek gondolja, ha szakít veled, és ezt így nem akarja/tudja közölni.
2017. febr. 27. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha egy Nő lemond egy találkozót és utána saját magának nem jut eszébe, hogy ezután neki kéne kezdeményezni akkor ott már baj van. Nekem anno több kapcsolatom is szétment lányokkal, mert mindenkihez így álltam hozzá és amikor összefutottunk rákérdeztek, hogy miért nem jelentkeztem. Egy kapcsolat akkor működőképes ha mindkét fél tesz érte, kölcsönösen keresik egymást, odafigyelnek egymásra és nem várják a sült galambot az asztalra.

Ne csinálj ebből presztízs kérdést, fogadd el a lány döntését és lépj tovább.Mondjuk a helyedben elgondolkodnék azon, hogy az Nő aki válaszra sem méltat az mennyire tisztelhetett korábban....ennek megfelelően zárd le a történteket és lépjél tovább.

39F

2017. febr. 27. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Azt erzem, hogy a lanynak valoban van alakuloban valami, de nem ir, mert meg nem biztos abban h osszejon es erdemes neki emiatt mindent eldobnia ami veled van. Probal minel kesobb jelentkezni, hogy biztos legyen abban amit valaszt, mert jol akar donteni es esetleg bizonytalan meg. Vagy adj neki idot, es ne zargasd esetleg adva magadnak egy hataridot amit meg varsz ra, vagy ha nem erzed h erdemes varnod akkor te is nezz mas iranyba.
2017. febr. 27. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!