Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mivel tudnék elkápráztatni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel tudnék elkápráztatni egy olyan lányt, akinek megvan mindene?

Figyelt kérdés
Jó munkája van, szép, lehetne pasija, de nincs neki. Én 1-2 éve ismerem, voltam vele randizni is, szeretném ha összejönne velem. Eddig minden barátnőm megvolt velem elégedve, de ő más. Egyedül él, van kocsija, jó munkája, sok pasinak tetszik. 8 évvel fiatalabb, én 37 vagyok, ő 29, ha ez számít. Nekem eddig csak nála fiatalabb barátnőim voltak, nem is tudom mit kéne vele kezdjek, de tetszik nagyon.
2017. febr. 26. 23:43
1 2 3
 1/25 A kérdező kommentje:
Mit adjak fel? Mindketten egyedülállóak vagyunk, és valamennyire tetszek neki, hát eljön velem randizni.
2017. febr. 26. 23:46
 2/25 anonim ***** válasza:
100%

Vagy kialakul a vonzalom, vagy nem.

Add önmagadat, és őszintén figyelj oda rá. :)


21/L

2017. febr. 26. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
Figyelek én rá, de neki se a hobbija se a munkája nem átlagos, neki nem elég, hogy elviszem étterembe havonta.
2017. febr. 26. 23:55
 4/25 anonim ***** válasza:
Cirógasd!:)
2017. febr. 27. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%

Ha engem egy pasi elvinne az operába, el lennék ájulva.

Hívd el randizni megint és a személyiségeddel csábítsd el. Értékeld, hogy független, hagyd, hogy független legyen.

2017. febr. 27. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
Ő biztos elmenne az operába, de én oda nem járok, azt se tudom mit kell felvenni, meg nem fogom a fél fizetésem egy estére elkölteni. Írtam, hogy neki jó munkája van, nekem átlag. Tehát a pénzen kívül kéne megvennem.
2017. febr. 27. 01:34
 7/25 anonim ***** válasza:
100%
Na itt bukik meg a minden nő csak a pénzre hajt duma. Elment veled randizni annak ellenére, hogy gyakorlatilag anyagilag jobban áll mint te és pont emiatt felejtsd is el, hogy bármi ilyesmivel "nyűgözd" le mert őt szerintem tuti nem hatja meg az ilyesmi, a normális ember nem pénztárca alapján választ párt. Attól, hogy többet keres nálad még nem jelenti azt, hogy elvárja tőled, hogy a fél fizetésed ráköltsd. Én például nagyon szeretek kirándulni az pénzbe sem kerül mégis nagyon jó program. Biztos őt is rengeteg minden érdekli. Ha meg nem tudod hova vidd szimplán kérdezd meg tőle. Úgy is lehet randira hívni valakit, hogy szimplán azt mondod, hogy találkozni szeretnél vele aztán meg megkérdezheted mihez volna kedve.
2017. febr. 27. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
Ő is hajthat ettől még a pénzre. Lehet engem akar palimadárnak, aki mindenhova elviszi, meghívja. Pedig én csak egy szép, nálam fiatalabb lánnyal szeretnék együtt lenni komoly kapcsolatban. Voltak már programötletei, de egyik se ingyenes persze, nem is mentem vele, valamit mindig kitaláltam.
2017. febr. 27. 02:21
 9/25 anonim ***** válasza:
Felejtsd el.
2017. febr. 27. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 Szergej55 ***** válasza:
Nem kell elkápráztatni.
2017. febr. 27. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!