Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csajként hogyan tudom elrontan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajként hogyan tudom elrontani a randit, illetve kiábrándítani a srácot?

Figyelt kérdés
2017. febr. 27. 16:47
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
31%
Ōszintén elmondod, hogy egy buta, konfliktuskerülő pcsa vagy
2017. febr. 27. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
34%
Ha ez a célod, miért mentél bele a randiba? Furcsa a viselkedsed.
2017. febr. 27. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
32%
Úgy, hogy magadat adod.
2017. febr. 27. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Káromkodás, ordenáré viselkedés, fingás, böfögés, k-rvás öltözet - ezen belül a "nem tudok járni"-magassarkú a kedvencem.

A nyilvánvalókon túl: ha véget nem érően kb. levegővétel nélkül beszél magáról, a másik fél láthatóan nem érdekli, csak legyen jó hallgatóság, és csüngjön a szavain. A másik véglet: amikor nem létező beszélgetést kell irányítani, mert a lányból csak egy-két szavas válaszokat lehet kihúzni. És akkor találjam ki, hogy csak csendes, szűkszavú, zavarban van, vagy sz-r a randi/sz-r vagyok.

Amikor megjátssza magát. Értek ezalatt a cosmóból tanult "félszeg ajakharapdálás"-tól kezdve a "véletlen" érintésen át a vonzónak szánt hajdobálásig kb. mindent, amiröl - és ez a lényeg - ordít, hogy nem belülről/magától jött mozdulat/gesztus.

2017. febr. 27. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Félreértitek!!!

Arra vagyok kíváncsi, hogy mi az amivel ilyen hatást váltanék ki, hogy azt el tudjam kerülni.

2017. febr. 27. 16:58
 6/13 anonim ***** válasza:
15%
Ha randin fingasz egy brutal büdöset, amitől a srác kétszer is meggondolja, hogy akarjon e veled kapcsolatot, meg össze költözést. Arra gondol, ha a randin büdöseket fingasz, akkor majd éjjel az ágyban milyen büdös lesz neki melletted, ha ott is befingasz, mint a randin.
2017. febr. 27. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
27%
Arra nem gondoltál, hogy őszintén, korrekten elmondani a másikat tisztelve és nem hülyére véve?
2017. febr. 27. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Ha buta vagy, ha nem tudsz beszélgetni, vagy ha hazugságon kap a srác.
2017. febr. 27. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Akkor hülyén tetted fel a kérdést. Add önmagad, mosolyogj, ne játszd meg magad stb...
2017. febr. 27. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes, én rögtön megértettem a kérdés lényegét, miszerint a kérdező azt akarja tudni, mit kerüljön el egy randin... gyk-közegben egy kib-szott zseni vagyok. x'D
2017. febr. 27. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!