Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Jogos, hogy ennyire védik a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogos, hogy ennyire védik a fiatal lányokat?

Figyelt kérdés

Először is leírom hogy a nemi erőszakot meg minden ilyen dolgot elítélek, ami nem közös beleegyezéssel történik.


1. Láttam a tv-ben a magánnyomozók c. műsort, 45 éves csávó találkozott egy 18 éves lánnyal, aztán felmentek a lakására szex... Mondjuk ott készültek videók is ami felkerült a netre, de ha videó nélkül gondolkozunk. Akkor mi ebben a büntetendő?


2. Egyszer a buszról való leszállás után, egy lány után mentem ő is olyan fiatal lehetett, lehet nem volt 18. Elkezdtem fűzni, elszaladt majd kocsival utánam jött az apja. Aztán előszőr majdnem nekem jött, később mondta hogy annyi mindent lehet hallani a mostani világban.


3. Csapattársam egyik haverját lecsukták egy pár napra, vagy volt valami rendőrségi ügye, közös beleegyezéssel megujjazott egy fiatalkorú lányt, és aztán UTÓLAG a lány meggondolta magát.


Szerintem túl felvan fújva ez a dolog, meg ez a mai világ átment a ló túloldalára. PL a romáktól való félelem, olyan helyen dolgoztam, ahol egy cigánytelepen keresztül vezetett az út, sose volt semmi kellemetlenségem. Meg rendszeresen fociztam gyerekkoromban a cigányokkal.


Na de a lényeg hogy amióta történt ez az eset, meg láttam ezt a filmet, nagyon bevagyok sz*rva hogy kikezdjek lányokkal. Jobban félek én mint Ők félhetnének. Nagyon "szépfiú" vagyok és tuti végem lenne a börtönben. De eddig szinte mindig fiatal csajok voltak akik simán összejöttek. Egy felnőtt komoly nőhöz nem elég egy jó megjelenés valami jó szöveg, hanem huszon éves nő, szóba sem áll veled, ha nincs egy egzisztenciád. Na meg a konkurencia, egy korombeli nőt rengetegen akarnak, fiatalt meg azok akik fiatalok vagy hasonló cipőben járnak mint én, hogy a saját korosztályukhoz gyengék.


Még azt nem írtam le, hogy fiatal lányokat, simán lehet pénz nélkül is fűzni az interneten nagyon könnyű.

Egy idősebb mit ír: Ismerlek? - Nem ismersz. Majd utána vissza sem ír. Dolgoznak, nem érnek rá ilyenre, a fiatalok meg csak ülnek az iskolapadba és mindig a telót nyomkodják. Ha egy kicsit is jól nézel ki már jó vagy...

25 F



2017. febr. 27. 19:36
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
36%
A legtöbb fiatal lány vagy sosem kapott normális nevelést vagy, ha kapott is, olyan társaságban van benne ahol a többi lány nem kapott, a társadalom pedig mindig őket állítja be ártatlannak. Elsősorban inkább önmaguktól kellene megvédeni őket, ha olyan sok rosszat hallanak a világból.
2017. febr. 27. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
62%

"Jobban félek én mint Ők félhetnének."


Emiatt nem tudlak komolyan venni.

2017. febr. 27. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
93%
Az tényleg gyanús, ha elkezdesz futni egy idegen után.
2017. febr. 27. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem azert nem kellesz a korodbeli lanyoknak, mert degeneralt vagy. Teljesen jogosan felnek foleg a fiatal lanyok.
2017. febr. 27. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 Noblesse Oblige ***** válasza:
98%

Hát ha én szülő lennék, biztos nagyon félteném a lányom. Ebben a korosztályban szeretne mind felnőni, elfoglalni a helyét a világba... és pont a naivitásuk, a kicsi önbecsülésük, és, hogy nem tudják még a játékszabályokat egy csomó férfinek célpont lesz.

És mégis... pont azzal, hogy óvom nem tennék vele jót, mert meg kell tanulnia megvédenie, magát, még a vén kéjencektől is. Meg kell tanulnia hogyan ismerje fel azokat az embereket, akik komolyan érdeklődnek iránta és azokat akik nem nézik csak felmosó rongynak.

Szóval nehéz kérdés, hogy jogos-e a védelem. Ők a legsérülékenyebbek, és pont ezért rájuk nagyobb társadalmi nyomás is nehezedik.

2017. febr. 27. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
95%

Ha nem a bugyijába akarsz nyúlni első találkozásnál, meg nem követed ismeretlenül hazafelé, akkor nincs félnivalód, nem? Nem éppen reálisak a félelmeid.

(Amúgy te mennyire tolerálnád, ha a lányod után vadidegenek járkálnának és fűzögetnék?)

2017. febr. 27. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
80%

"3. Csapattársam egyik haverját lecsukták egy pár napra, vagy volt valami rendőrségi ügye, közös beleegyezéssel megujjazott egy fiatalkorú lányt, és aztán UTÓLAG a lány meggondolta magát."


Ha 14 év alatt volt, a haver meg 14 felett, akkor hiába egyezik bele a lány, attól még bűncselekmény.

2017. febr. 27. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
66%
Ezt az undorito kerdest majd tedd fel azutan, ha megeroszakoltak oten, mig teljesen vedtelen voltal, es az igazsagszolgaltatas a kepedbe rohogott, a csomo megalazo bizonygato vizsgalat utan is... garantalom, hogy akkor mar nem lesz ekkora pofad, es hirtelen nagyon egyutterzo leszel.
2017. febr. 27. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
35%

#7


Ja, csak sok lány csinálja, hogy többnek hazudja magát aztán ott a joker...

2017. febr. 27. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
17%
Az viszont régen rossz, mikor nem fiatalok hanem felnőttkorúak összejönnek, közös akaratból, aztán ha összevesznek akkor előadja a pár nőtagja, hogy erőszak volt és máris életfogytiglan a férfinek, még ha valami titpikus Mézga Géza szerű papucs is volt...
2017. febr. 27. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!