Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Akik úgy mentek randira, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik úgy mentek randira, hogy csak 1-2 órátok van rá, mielőtt muszáj elmennetek máshová, miért teszitek?

Figyelt kérdés

Szeretem ha már találkozunk, akkor (normális keretek között) annyi időt töltünk együtt, amennyit akarunk. Egy sima, esti randi általában nálam 3-4 (négy ritkábban) óra a találkozástól az elbúcsúzásig, amiben benne van sétálgatás és beülés valamilyen helyre és leginkább a beszélgetésről szól az egész. Ha kedvelem a másikat, akkor sem vagyok vele fél napig, de nem is köszönök el tőle másfél óra után


Akkor inkább találkozzunk ne most, hanem pár nappal később, csak a legfontosabb hogy ne kelljen rohanni sehová egyik félnek sem és az órát néznie


2017. febr. 28. 09:32
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha pl félek a randitól, hogy mégse lesz jó, akkor van indokom lelépni, mert időre kell mennem valahova.

De lehet olyan is, hogy valaki tényleg csak így ér rá.

2017. febr. 28. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom nem akarja elnapolni, nehogy valamiféle visszautasításként értelmezze a másik fél, vagy azt érezze, hogy a másiknak minden más fontosabb, mint a randi.
2017. febr. 28. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Az igazsag az, hogyha az illeto eleve ugy latja, hogy jo randi lesz, jol kijottok, akkor nem kerdes, hogy hagy idot ra nyugalomban, mig bizonytalanabb esetben jobb bebiztositani a szabadulast.
2017. febr. 28. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem elso randira boven eleg a masfel ora.
2017. febr. 28. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem az ilyen nem tiszteli meg a másikat. Eddig egy pasi volt, aki felajánlotta úgy akart velem randizni, hogy más miatt jött volna fel Pestre, így szűk két órát akart volna rám szánni. Addig se éreztem, hogy fontos lettem volna neki, de ezután már mindegy is, el se fogadtam a meghívást.
2017. febr. 28. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

5: Nekem még olyan is volt, hogyha nagyon bejött a másik, akkor az első randin hagytam hogy megcsókoljon már. De ehhez nem elég 1-2 óra.

---


Nem azért randizol valakivel, mert külsőre alapból tetszik és belsőre is bejött azok alapján, amiket eddig láttál tőle? Szóval már 80%-ban esélyes hogy személyesen is kedvelitek egymást, nem?


Lehet másoknak vannak nagyon rossz randis tapasztalatai, de nekem nem igazán voltak. 2-3 óra beszélgetés megvan általában és a fura embereket azért szerintem ki lehet szűrni legtöbbször a találkozó előtt


1-2 óra után ha vége, tényleg azt érzem hogy félbe maradtak a dolgok. Én ha barátokkal találkozom, akkor is több órákra szeretek. Olyan emberekkel, akikkel jól esik beszélni

2017. febr. 28. 10:40
 7/8 anonim ***** válasza:

Ha valakivel nagyon jól érzem magam, akkor abban a tudatban válok el tőle, hogy lesz folytatás, akár évtizedeink is lesznek még "bepótolni", ami az első randin kimaradt. Számomra sokkal kellemesebb, amikor fokozatosan épül fel a kapcsolat, két randi között lehet tervezgetni, lebegni a rózsaszín ködben.

Elég gyermeteg gondolkodásra vall, ha pár napig sem tudsz késleltetni, és csak az számít jó randinak, ami a te elképzeléseidnek megfelel... ez nem egy vonzó tulajdonság.

2017. febr. 28. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ez attól is függ, hogy hányadik randi, és mennyire ismeritek egymást. Én pl. több olyan randin voltam, ahol korábban még nem találkoztam személyesen a másik féllel, ismerősök ajánlották. Ilyen esetben úgy gondolom, hogy 1-2 óra bőven elég. Ha már jobban megismertem, én is szeretem a hosszabb randikat. Meg persze függ a távolságtól is, ha mondjuk utazott egy fél órát a kedvemért, akkor egy óra múlva nem hagyom ott, de ha egy városban lakunk, és aznap csak ennyi idő jut rá, azt el tudom fogadni.
2017. febr. 28. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!