Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csak szerintem volt szégyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szerintem volt szégyen hogy a randin a srácra rájött a hasmenés?

Figyelt kérdés
A pizzériába voltunk ahol egy kis mosdó van 2 ajtóval egy férfi és egy női wc-vel! Kikértűk a kaját bementem kezet mosnimég minden oké volt. Aztán kért ki egy nagy pohár turmixot! Rá 15 percre mondta hogy kimegy a mosdóba! Kint volt fél órát gondoltam telefonál! Visszajőtt aztán én is kimentem olyan bűdős volt nem igaz még a pizzériába is kijőtt valennyí! A férfi wc-t is nyítva hagyta és szó szerint amit láttam tőbbet nem akarom! A wc körűl minden kis foltokba olyan volt! Kimentem és azt kérdezzte hogy minek mentem ki a mosdóba meg faggatott hogy láttam e valamit! Ez nagyon ciki volt nekem mert ő játsszotta a hűlyét mert más nem volt bent rajta kivűl! Mondjam meg neki hogy kiábrándító volt??
2017. márc. 2. 18:56
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
Nem bíííírom. :DDDDD
2017. márc. 2. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%

felírta a nevét a falra a végtermékkel? :P

a barna filccel :D


24F

2017. márc. 2. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%
Nem az a ciki, hogy rájött a hasmenés. Bárkivel előfordulhat.
2017. márc. 2. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
És még én érezztem magam kellemetlenűl mert kézzel akart megetni..Gyorsan beállítottam a telót ébresztőre hogy hív valaki és el kell mennem! Ez volt tegnap! Most egésznap írja hogy milyen jól érezzte magát de félek ha megmondom hogy kiábrándultam lefogja tagadni mikor láttam a saját szememmel amit talán sosem akartam volna!! :\ Mit mondjak neki?
2017. márc. 2. 19:01
 5/26 anonim ***** válasza:
100%
Normális pasi ezt lereagálja valamilyen poénnal. A hasmenés nem gáz, de nem értem hogy került a wc-n kívülre? :D
2017. márc. 2. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
100%
De miért hagyta úgy? Le se húzta a produktumot?
2017. márc. 2. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
52%
Szerintem a kérdés maga a szégyen...
2017. márc. 2. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
Nemtudom mit csinált gondolom attól a nagy pohár turmixtól amit ivott spriccelt vagy nemtudom. Azt nem tudom hogy lehúzzta e nem mentem be csak ki volt nyitva az ajtó és akkor láttam hogy minden olyan..Ilyen igénytelen emberrel én nem szeretnék semmit! Alapvetően normális volt de ez a dolog belém égett!!
2017. márc. 2. 19:10
 9/26 anonim ***** válasza:
33%
Szerintem te vagy ciki és szánalmas. Gondolom te soha a büdös életben nem fostál. Kitalálom, a szarásod is rózsaillatú! Idióta vagy. Mondd meg neki nyugodtan, legalább nem pocsékolja rád az idejét.
2017. márc. 2. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
100%

és mi van ha nem is ő fosott? :)


24F

2017. márc. 2. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!