Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Baráti találkozóra hívott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baráti találkozóra hívott vagy randizni?

Figyelt kérdés
Kb 2 hónapja ismerkedtünk meg egy közös baráton keresztül egy buliban, ahol nagyon sokat beszélgettünk. Aztán kicsit ritkábban ugyan, de facebookon is folytattuk. Eltelt pár hét és elhívott színházba, amiből nem lett semmi, mert nem értem rá (de azt mondtam neki hogy szívesen mentem volna) aztán rá pár napra elhívott kávézni is, ami összejött, szóval megint beszélgettünk pár órát. Viszont nem tudom hogy barátkozni szeretne csak, vagy esetleg mást is...Ami még jobban megnehezíti a helyzetet az az, hogy viszonylag nagyobb korkülönbség van köztünk (8 év), viszont az egyértelmű hogy ő is élvezi a társaságomat, de nem is csinált/ mondott semmi olyat amiből egyértelmű lenne, hogy többet szeretne (vagy csak nekem nem tűnt fel, nem tudom mit kéne nézni:D). Mondjuk ez betudható annak is, hogy még csak kétszer találkoztunk. Szóval teljesen el vagyok veszve, értelmes segítségnek örülök:) 20l

2017. márc. 17. 21:00
 1/2 anonim ***** válasza:
Attól, mert nem rohan le még simán kapcsolatot akarhat, színházba amúgy se hív el senki ártatlanul, ahhoz túl drága mulatság. :) Szerintem nyugodj meg és élvezd ki ezt a szakaszt, mert isteni! :)
2017. márc. 17. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a választ:) Nem gondolom hogy le kéne rohanjon, csak kicsit nehezen fogom fel hogy valaki aki ennyivel idősebb lehet hogy érdeklődik irántam és nem csak egy éjszakára...( és igen, idősebb, nem vagyok pedofil kedves vicces kedvű privát író:p)
2017. márc. 17. 21:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!