Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Érdemes asperger-szindrómás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes asperger-szindrómás sráccal járni?

Figyelt kérdés

Ha helyes, aranyos, ápolt, jó a munkája/fizetése, blablabla de aspergeres.

A spektrumzavar látszik rajta:

-visszahúzódó, csendes

-nem szívesen csatlakozik egy társasághoz, mondjuk egy ebédnél sem ül társaságba

-könnyen zavarba jön

Utána olvastam, sokan jól boldogulnak:

[link]

Állítólag Bill Gates-ben is van. De azért valahol mégis kattos egy ilyen ember, nem?... érdemes kezdeni vele??

Nem úgy kell ellépzelni, hogy a napfényre sem mer kilépni, de a munkatársai unszolására csinál csak dolgokat, gyere már ide-oda, gyere már bulizni, gyere már ide közénk stb stb.. hosszú távon ez nem fárasztó egy kapcsolatban? A folyamatos kezdeményezés.



2017. márc. 18. 23:05
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
84%

Van egy jelleme és kész.

Bár szerintem jobban járna nélküled...

2017. márc. 18. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 A kérdező kommentje:

"Bár szerintem jobban járna nélküled..."


Ezt most olyan személyeskedően hatott...

2017. márc. 18. 23:09
 3/31 anonim ***** válasza:
87%

Ez ilyen,-nem azért szorul biztatásra mert lúzer,hanem mert másként veszi az ingereket,érzékenyebb,empatikusabb,soha nem akar zavarni senkit....stb

Nagyon jó emberek,csak nekik ez a világ kemény'-ők korrektek.


Ha szeretni tudod minden "kínjával"együtt csak akkor!


(Gyermekem is ilyen fiatal srác)

2017. márc. 18. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
88%
Nekem a bátyám ilyen. Sokszor fárasztó volt eljátszani a bátty szerepet öcsiként, ugyanis nagyon szekálták gimiben és én vigyáztam rá. Egyébként 7 éve van együtt a feleségével és van 2 gyermekük. Nem, ők nem aspergeresek. Jól megvannak. :)
2017. márc. 18. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
80%
Nem, nem "kattos". De ha te ilyen üzletiesen látod, tényleg ne kezdj vele, mert csak rosszat okozol neki. Eleve az, hogy szerinted rá kell erőszakolni a szociális dolgokat már elnyomás - a világ is épp erre az elnyomásra épül, hogy csak az a jó, ha valaki rajong a társas interakciókért, de ha ő nem, attól nem lesz ő rossz ember, hiába hiszed.
2017. márc. 18. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
76%

Asperger az autizmus egyik legenyhébb formája, az esetek többségében nem is diagnosztizálják. Az aspergeres legtöbbször rájön, hogy miben más, ez miért hátrány neki az életben, és ezt megtanulja leküzdeni. A társadalom meg sokszor csak simán elkönyveli őket introvertált embernek, nem gondolják betegségnek ezt.

A "kattos" vagy fogyatékos jelentése az, hogy átlagon aluli az intelligenciája az embernek, az aspergereseknek átlagos, sokszor átlagon felüli az intelligenciájuk, ahogy az általad mutatott példák is mutatják, (Meg gondolom ennek a fiúnak sem véletlen jó a munkája) egy Pentagon jelentés szerint Putyin is aspergeres, sokan addig mennek, hogy az aspergereseket az evolúció következő lépcsőfokának titulálják. Szerintem ha bejön a fiú kívül-belül, csak ez az egy tény aggaszt, akkor érdemes vele megpróbálni a kapcsolatot, hosszútávon ennek az állapotnak a hátrányai semmissé válnak, nem felerősödnek. Nem hiszem, hogy hónapok után is neked kéne kezdeményezni mondjuk valami triviális dolgokban is, ők is ugyanúgy feloldódnak más emberek előtt, csak lassabban.

2017. márc. 18. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 A kérdező kommentje:

Jaaaj a jó munkát nem azért írtam, mert én üzletnek tekintem őt, nem kell tőle egy forint sem, csak hogy nem egy otthonülős valami.

Amúgy szeretem őt, azt hiszem... csak azt is a barátnőm szedte ki belőle, amikor beszélgettek, hogy tetszem neki, és nem tudom, hogy ő valaha fog-e komolyabb lépéseket tenni az ügy érdekében... Én nem nem fogok egy fiút elhívni randizni, szóval nem tudom mit csináljak. Pedig volt már barátnője, szóval csak tud valamit kezdeni a helyzettel, ha nagyon akar :DD

2017. márc. 18. 23:48
 8/31 anonim ***** válasza:
28%

"A spektrumzavar látszik rajta:

-visszahúzódó, csendes

-nem szívesen csatlakozik egy társasághoz, mondjuk egy ebédnél sem ül társaságba

-könnyen zavarba jön"


"Amúgy szeretem őt, azt hiszem"


"Én nem nem fogok egy fiút elhívni randizni"


"-nem szívesen csatlakozik egy társasághoz, mondjuk egy ebédnél sem ül társaságba "


"-nem szívesen csatlakozik egy társasághoz"


"aspergeres"


"-könnyen zavarba jön"


"Én nem nem fogok egy fiút elhívni randizni"


"Amúgy szeretem őt, azt hiszem"


"A spektrumzavar látszik rajta"


"-visszahúzódó, csendes"


"-könnyen zavarba jön"


"-nem szívesen csatlakozik egy társasághoz"


"-könnyen zavarba jön"


"Én nem nem fogok egy fiút elhívni randizni"


"Én nem nem fogok egy fiút elhívni randizni"


"Én nem nem fogok egy fiút elhívni randizni"


"Amúgy szeretem őt, azt hiszem"

2017. márc. 19. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
60%
Ez most mi akart lenni? XD
2017. márc. 19. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 A kérdező kommentje:
Szegénykének elmentek otthonról szerintem.
2017. márc. 19. 01:40
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!