Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nem szeretek együtt aludni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem szeretek együtt aludni friss kapcsolatban - normális jelenség?

Figyelt kérdés

Ki nem állhatom az együtt alvást friss kapcsolatban. 40 éves ,elvált nő vagyok, és nagyon szeretnék újra párkapcsolatban lenni. Két éve váltam el, sok csalódásom volt, rövid, pár hetes, pár hónapos kapcsolataim voltak azóta.

Nehezen leszek szerelmes,több hónap kell nekem, hogy érzelmeim legyenek. A problémám az, hogy ha megismerkedem egy szimpatikus, helyes férfival, a többség már egy-két hét ismeretség után erőlteti az együtt alvást. Hangsúlyozom, nem a szexre gondolok -számomra már nyolc -tíz sikeres randi után szabad a gazda, viszont az együtt alvást túl intimnek tartom. Kizárólag a szerelmemmel tudom elképzelni. Imádom a szabadidős programokat, a nagy sétákat, a gyakori,akár minden napi találkozásokat,de aludni mindenki menjen a maga vackába. Emellett még két kamasz gyerekem is van,akik a másik szobában vannak, ők is meglehetősen riadtan fogadják az új jövevényt - hiába szimpatikus. Volt, mikor bele mentem az együtt alvásba,de csak horkolás, morcos ébredés,kialvatlanság volt az eredmény,és a férfiak mondva csinált indokokkal leléptek. Úgy gondolom, aki szeret,

megvár, míg készen leszek az együtt alvásra.

Nem találtam erről a témáról topicot-csak baba-mama,vagy tini problémát, melyek az együtt alvás nehézségeiről szóltak, azért tettem fel a kérdést.

Másnak is volt hasonló problémája? Vagy ez valami egyedi jelenség? Valóban kötelező együtt aludni egy friss kapcsolatban?



2017. márc. 22. 12:59
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
0%
normális. velem mondjuk nem is tudnál együtt aludni
2017. márc. 22. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

Feltételezem, nem egyedi, de felmerül a kérdés hogy ezt hogy valósítjátok meg?


Elmész/eljön hozzá(d), vacsoráztok, megnéztek egy filmet, isztok egy kis bort, szeretkeztek és utána "menj/megyek haza"? Vagy "irány a kanapé"?


Bocsánat, ha ez így bunkónak tűnik, de tényleg nem tudom elképzelni.

2017. márc. 22. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Úgy szervezem a randikat,hogy délelőtt,vagy kora délután,esetleg este (olyan a munka beosztásom)közös séta, összebújás, tartalmasan beszélgetünk, kávézunk - és mindenki megy haza utána. Azért vetettem fel a témát,hogy ellenőrizzem magam: kötelező a férfi ott altatása? Pláne,hogy a gyerekeim is a másik szobában vannak?(Két szoba van)Attól is félek, a gyerekek lelkileg sérülni fognak - hiszen látják,hogy rövid kapcsolataim vannak,az ott alvás sem garancia a kapcsolat hosszúságára. Vidéken élek,jelenlegi friss kapcsolatom 30 km-re lakik, amolyan fél-távkapcsolat. Tudom, gazdaságosabb az együtt alvás, de mégsem veszi be a gyomrom.
2017. márc. 22. 13:07
 4/21 anonim ***** válasza:
88%
Rendben van végül is, én például el tudom fogadni az ilyesmi, de addig én is így "kezellek" (ez így csúnya szó, de nem tudom, mi a pontos kifejezés), szóval én is tartok pár lépés távolságot, amíg Te is. Ez nem szándékos, hanem alapból ilyen vagyok... Tudom, ez sem éppen jó.
2017. márc. 22. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem ez nem normális dolog. Sajnos túl prűd vagy, és ezt a férfiak nem igazán tolerálják. 40 felett már nem úgy viselkedik az ember mint tizenévesen, ahol hónapokat kell várni. A negyvenes pasiknak már nincs erre idejük, hogy kiderüljön, működik-e a kapcsolat. Mert egy kapcsolatnak az egyik legfontosabb eleme, hogy működik-e az ágyban is a dolog.

Azt megértem, hogy nem akarsz az első randin ágyba bújni, de pár hét után már tényleg nincs semmi okod, hogy elutasítsd a pasit. Ilyenkor logikusan vonják le azt, hogy még ha ki is vár, ez később is gond lesz, állandóan neki kell kuncsorognia a szexért, ami egy egyenrangú párkapcsolatban nem korrekt, ergo keres egy normális nőt.

2017. márc. 22. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Nem vagyok prűd, nem a szexre gondoltam, hanem az alvásra.
2017. márc. 22. 13:11
 7/21 anonim ***** válasza:
84%

Kedves Kérdező!

Szerintem jól gondolod, hogy aki szeret és akivel összeilletek, az tiszteletben fogja tartani ezt is. Mert ez alapvetően nem kényelmi vagy szervezési kérdés, hanem annak a kérdése, hogy hajlandó-e elfogadni a másik, hogy felnőtt emberként van egy kialakult életed, a kapcsolatodnak pedig ebbe kell illeszkedni és nem fordítva. Ti a fiaiddal egy család vagytok, nem boríthatod fel minden 2 hete megismert pasi kedvéért az életüket.


Az viszont fontos szerintem, hogy ezt őszintén és nyíltan kezeld gyakorlatilag az első perctől, hogy szóba kerül, felmennétek egymáshoz. Tehát kb. pont így, ahogy itt a kérdés alatt, mondd el neki is, mi a helyzet. És a reakcióját tekintsd egyféle "jelzésnek". Ha nem kész arra, hogy tiszteletben tartsa ezt az igényedet, akkor lehet jobb, ha hagyjátok inkább.


Nem olyan nagy dolog ez 40 körül, hogy hazamenjen este, amíg te is úgy nem érzed, hogy maradjon. Egyáltalán, nem is szimpi nekem ez a hozzáállás, hogy elvárja, hogy úgy legyen, ahogy ő akarja...

2017. márc. 22. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
57%

"... az együtt alvást túl intimnek tartom. Kizárólag a szerelmemmel tudom elképzelni..."


Én viszont - veled ellentétben - a szexel vagyok így.


Ne haragudj, de röhejes vagy!

Az alvás túl intim, a kufirc meg nem?

Az rendben van, hogy az alkalmi partnereidet a gyerekeid miatt elküldöd, de a pasid is lakik valahol, bonyolítsd ott a szexet.

A gyerekeid szempontjából teljesen mindegy, hogy a fickó ott alszik vagy sem, ha nem hülyék, akkor tudják, hogy milyen célból vonulsz el időről-időre másik bácsival a hálószobába.

Felvilágosítlak, hogy az a probléma, hogy öregszel és ilyenkorra az embereknek az alvással kapcsolatosan lesznek rigolyáik.

Túl intim! Egy fenét!:)

2017. márc. 22. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem fura. En imadok egyutt aludni azzal a ferfival akivel randizunk es mar esetleg szexelunk is.
2017. márc. 22. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
63%

Akkor aludj te nála.

Bár elég ellentmondásos, hogy a szex nem gond, de az együtt alvás meg túl intim. Ez kissé fura. Az együtt alvást kizárólag szerelemmel tudod elképzelni, a szexet meg nem? Ha nem érzed a szerelmet, akkor miért jársz egy pasival, miért húzod feleslegesen az agyát?

Mondjuk a 8-10 randi is elég sok, negyven felett már 2-3 elég kell hogy legyen, de ha még 8-10 randi után sem tudod eldönteni, hogy kell-e neked a pasi, akkor jobb ha tényleg hanyagolod azt a kapcsolatot, mert az igaz szerelmet már az elsőn érzi az ember.

Aztán túl sokat parázol a gyerekek miatt is. Ők a szomszéd szobában aludnának, nem veletek, nem értem, hogy emiatt miért kell aggódni. Légy egy kicsit lazább e tekintetben is.

Ha pedig a pasi mondva csinált okkal lelépett, akkor valószínűleg ő sem volt veled megelégedve, amin viszont megintcsak neked kellene elgondolkodni, hogy miért, és változtatni ezen.

Vagy beletörődsz, hogy ilyen mentalitással vénlány maradsz.

2017. márc. 22. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!