Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Normális ha egy lány hiv el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális ha egy lány hiv el egy pasit moziba mert ő szegény? 19L

Figyelt kérdés
még a popcornt és a kólát is a lány fizeti
2017. márc. 22. 20:45
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
21%
Jobban jársz egy BMW-s pasival... A csórók nem emberek! :D
2017. márc. 22. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
96%
Pár pasinak ez igencsak sérti a büszkeségét, de szerintem nincs ebben semmi probléma. Én ha volt párom és épp nem volt pénze, hogy elmenjünk mozizni meghívtam én. Fölösleges ebből nagy ügyet csinálni szerintem. Nekem az együtt töltött idő a lényeg és nem az, hogy épp ki fizette a mozit. Sőt ha lenne egy program amire szeretnék vele elmenni, de csak azért kéne kihagyni, mert neki nincs pénze és túl büszke elfogadni, hogy én hívjam meg szomorú lennék.
2017. márc. 22. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

ma 20:50


ezen jót nevettem :) bár van benne valami

2017. márc. 22. 20:54
 4/14 anonim ***** válasza:
95%
Nem normális. Én nem akarom bántani a srácot, de én biztos kitalálnék olyan programot, ami nem kerül pénzbe. Ezután, ha eddig nem is dolgoztam, legalább szórólapozni elmennék, hogy keressek egy kis pénzt, amit tudok a barátnős programokra költeni, és nem kerülök kellemetlen helyzetbe. Az meg a másik, hogyha nincs pénzem, és a lány azt mondja, hogy "Figyelj, XY, nem gond, legközelebb te hívsz engem, ha megkapod a fizetésed, de ezt meg akarom nézni, menjünk el" na akkor nem lenne pofám a popcornt is megvetetni vele. Anélkül nem lehet mozizni, vagy mi? 23/F
2017. márc. 22. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
61%

A bééjemvés, aki 2 ezerért tankol, mi? és egy lyukban lakik. :)

Nem baj, ha a lány fizet. Miért lenne nem normális? Mert ez nem divat? Szerintem inkább az adott szituációban benne lévő emberek gondolkodjanak és cselekedjenek a tapasztalataik, vágyaik szerint, ne szabályok szerint.

2017. márc. 22. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

"szórólapozni elmennék"


én pont szorólapos lány vagyok

2017. márc. 22. 21:00
 7/14 anonim ***** válasza:
93%
Amikor 19voltam epp a parom volt nagyon rossz anyagi helyzetben,siman mentunk mindenhova,asztal alatt kezebe nyomtam a penzt h fizetesnel ne hozza magat kellemetlen helyzetbe.Emiatt nem akartam h kimaradjunk barmi jobol.N
2017. márc. 22. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

ma 21:01


asztal alatt nem szabad pénzügyekel foglalkozni,amikor vannak forróbb dolgok is :)

2017. márc. 22. 21:04
 9/14 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem nincs ezzel baj, ha nem rendszeres. Én amúgy a körülbelül fele-fele arányban hiszek. Egyszer én fizetek (hívom meg), egyszer ő. Végtére is, ha kapcsolatban lesztek, ott is a legtöbb dolog "felesben" fog menni. Kivéve ajándékok, gesztusok, meg még pár dolog megegyezés szerint.
2017. márc. 22. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
91%
Nem az, nagyon nem. Ha éppen le van égve, abszolut normális lenne. De a szegénység nem pillanatnyi, hanem egy hosszabb távú anyagi állapot, ami abszolut nem szégyen. De legyen már annyi önbecsülése egy 18+ felnőtt pasinak, hogy egy havi 1+1 mozijegy árát keresse már meg normális munkával, ez nem egy nagyberuházás. Aki erre nem képes, attól mit vársz hosszú távon ?!
2017. márc. 22. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!