Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha valakivel randiztam és úgy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valakivel randiztam és úgy éreztem h jó volt, de nem keres akkor meddig várjak? Vagy írjak én?

Figyelt kérdés
2017. márc. 30. 16:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha nő vagy, akkor semmiképp. Párszor megtettem, mert jól sikerültek a randik (úgy, hogy le voltak szervezve a következők már az első randi végén). Ezek után én kerestem meg őket, mivel közeledett a randi napja, és le akartam már szervezni. A pasik meg kifogást kezdtek gyártani, meg majd jövő héten hétvégén, meg majd valamikor... Persze ezekből sem lett semmi. Én meg nagyon rosszul éreztem magam.
2017. márc. 30. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

testbeszéd emberek! Testbeszéd! Nem ártana fejleszteni, ha nem ismeritek magatoktól.


Randiztatok, láttad élőben órákon keresztül, láttad a gesztusait, viselkedését, hallottad a mondandóját, szemébe is nézhettél.. (már ha nem egy sötét moziban ültetek kukán egymás mellett)


Ezek után pici odafigyeléssel síkhülyének kell lenni (már bocsánat) hogy ne ismerd föl, hogy lesz e következő randi vagy sem.


Hogy köszöntetek el egymástól?


a "majd hívlak" elhangzott a pasi szájából, nem ölelt meg, nem szorított magához, gyorsan letudta a búcsúzkodást, akkor felejtsd el! Nem lesz több randi és kár is ráírnod, nem érdekled!

2017. márc. 30. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Utolsó! Nem értek egyet veled. 2 óra alatt egy beszélgetésből nem lehet rájönni arra, hogy mit gondolhat a másik. Elég jó emberismerő vagyok. Velem is volt olyan, hogy egy kellemes beszélgetés után azt gondoltam lesz 2.tali mivel érdeklődő volt rengeteget nézett a szemembe nem távolodott mikor kicsit is közeledtem. Szóval ha hiszed ha nem ha az embernek pl jó napja van és még megy egy randira is ahol egy jót beszélget de mondjuk ennél több nincs benne akkor tehet félre érthető jeleket egy olyan ember számára akinek mondjuk nagyon szimpatikus.

A kérdezőnek meg annyit írnék, hogy szerintem egy pasi keres ha akar de nincs veszteni valód ha te keresed:)

2017. márc. 30. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
0%
Ha nő vagy semmiképp, mer' a nőnek ilyet nem szabad, mer' megsemmisül a világegyetem. Ülj egy szobában, és várd az IGAZIT hátha bekopog hozzád, hogy csókolom Brad Pitt/George Clooney/akárki q becsületes nevem, és "tégeeeed akarlaaak" :D
2017. ápr. 15. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!