Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ismertek olyan 30 as dagadt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismertek olyan 30 as dagadt pasit akinek nem volt még barátnöje?

Figyelt kérdés

Egyre több ilyennel találkozom. Miért nem kezdeneknel sportolni ?


27/N


2017. márc. 31. 11:44
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
49%

Igen.

"Miért nem kezdenek el sportolni?"

Mert minden szempontból egy csődtömeg.

2017. márc. 31. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
49%
Mert lustak, nyilvan azert. (Ja, meg mert "ez genetika".)
2017. márc. 31. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
32%

Arra ugye nem is gondoltok, hogy nem mindenki szeret sportolni?

Én is hízékony vagyok, így figyelek erre, de csak úgy tudok felmenni a gépre, ha közben megy valami videó a háttérben, tudjátok, mintha lenne, aki szól hozzám. Még zenét szoktam esetleg hallgatni, de különben nagyon unom az egész edzést.

Esküszöm, a diétát könnyebb betartani, mint ezt.

Megértem, ha valaki egyáltalán nem is tudja magát rávenni.


21/L

2017. márc. 31. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
95%

Mert ahogy a dagadt nők se sportolnak, úgy a dagadt férfiak se ennyi... Ezt pedig úgy mondom, hogy nem vagyok elhízva és egy időben kifejezetten izmos is voltam, jó dolog edzeni, nem csak a megjelenés miatt, sokkal jobb az erőnlét.


De most ha neki 90kg-san kényelmes, akkor hagy legyen olyan, nehogy már ezért kelljen megváltoznia, hogy párt találjon... Majd talál olyat aki így elfogadja...

Ha nem akkor gyáva és önértékelési problémái vannak, illetve top modellekhez vonzódik.


Én ismerek olyan 30-as pasit aki jó fizikumú és sose volt barátnője, és jól keres. Ez úgy lehetséges, hogy kiszúrja a pénzéhes nőket és azt mondja nekik takarodj ri*anc.

2017. márc. 31. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Én is zenével futok.


Igen ezt a genetika dolgot nekem is szokták mondani. Persze igazából arról van szó hogy zabál a srác és lusta mozogni.

2017. márc. 31. 11:55
 6/13 anonim ***** válasza:
64%
A masik kedvencem a "vastagok a csontjaim es ha lefogynek se lennek vekony". De b+, vekony lennel max nem palcika :D Meg hogy neki olyam a genetikaja, hogy csak pankrator szeruen izmossa tudna valni, nem olyan tipikusan szalkas, izmossa es az ugyse jon be a csajoknak. Ja, edzoterem kozeleben sosem volt, de azert jo, hogy igy elore tudja, mennyire fogyna le, meg milyen formaju izmai lennenek.
2017. márc. 31. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
0%

De Istenem, mi a francnak kell lepontozni?

Más is leírta már, hogy nem szereti mondjuk a kémiát(amit én igen), mégsem pontoztam le...

Te jó ég.

2017. márc. 31. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Jah igen a vastagok a csontajai! :) A másik meg hogy a munkája mellett nem marad ideje edzeni.
2017. márc. 31. 12:02
 9/13 anonim ***** válasza:
77%

"Arra ugye nem is gondoltok, hogy nem mindenki szeret sportolni?"


Nem szeretet kérdése, a saját jól felfogott érdeked kéne legyen, hogy rendszeresen mozogj. Az emberi test ugyanis erre lett "tervezve", nem pedig arra, hogy egész nap tespedj.

Az, hogy dagadt vagy, csak egy dolog, de a vastagbélráktól kezdve a magas vérnyomáson át a cukorbetegségig egy halom népbetegség okozója a mozgáshiány.

Persze ha 40 évesen egy beteges kripli akarsz lenni, aki többet jár orvoshoz, mint dolgozni, akkor csináld csak.

2017. márc. 31. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
62%
Hat ha 15 orat dolgozik heti 6 napon keresztul, akkor hiheto :D Egyeb esetben egy fel ora mozgas szerintem barkinek belefer, akar csak otthon, aztan altalaban mindenkinek van 1-2 szabadnapja egy heten, akkor meg valami komolyabb. Persze kifogasok mindig vannak :D
2017. márc. 31. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!