Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha egy huszonéves nő azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy huszonéves nő azt mondaná az első randin, hogy még nem volt komoly kapcsolata, feltételeznétek hogy szűz?

Figyelt kérdés
Vagy arra gondolnátok csak rövidebb, lazább kapcsolatai voltak?
2017. ápr. 2. 08:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Sokban függ a jellemétől, el tudok képzelni olyat is aki szűz, de olyat is, aki laza kapcsolatban már szexelt
2017. ápr. 2. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
33%
Utóbbira gondolnék hirtelen. De remélném titko , hogy inkább szűz legyen, mint Mindenki Nórája, Katája stb.
2017. ápr. 2. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Barátságos, nyitott lányról van szó, sokat jár el otthonról, sok barátja van (főleg barátnők). Egész jó munkahelye van, amit igen komolyan vesz.
2017. ápr. 2. 08:52
 4/11 A kérdező kommentje:
Nem én vagyok az alany egyébként, szóval ne írjatok priviben! :)
2017. ápr. 2. 08:53
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Mi ennek a jelentősége az első randi után?!

Ehhez igazítod a tempót? Nem ahhoz, ahogyan megismeritek egymást, ahogyan haladnak a dolgok?

Amit kérdeztél, természetesen mindkét eset lehetséges.

2017. ápr. 2. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
55%
miért, kérdező, talán baj lenne, ha szűz? vagy elvártad volna, h az első randi után mélytorokra vegyen?
2017. ápr. 2. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Fel sem merülne bennem, hogy az.
2017. ápr. 2. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
68%
Én reménykednék, hogy még szűz és nem valami rejtőzködő r.banc. Bár azért óvatosan az ilyen reményekkel.
2017. ápr. 2. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
44%
A ribik pontoznak szorgosan.
2017. ápr. 2. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én 22 évesen jöttem össze a barátommal, elötte nem volt semmilyen komoly kapcsolatom. Igaz én szűz voltam ekkor, bár ettől függetlenül egyetemen naponta jártunk kocsmázni meg bulizni, alkalmam is lett volna rá, hogy lefeküdjek vkivel, aludt is nálam párszor pasi, de végül odáig sosem mentünk el. Szóval erre nem lehet mérget venni vagy következtetést levonni
2017. ápr. 2. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!