Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Szerintetek, milyen a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Szerintetek, milyen a tökéletes férfi (ilyen nincs a valóságban)? Milyen a tökéletes randi? Hogyan képzelitek el? Beszédtémák?

Figyelt kérdés

Lesz egy randim egy lánnyal, akit a neten ismertem meg, és a véleményetekre lennék kíváncsi a fent említett kérdések esetében. Előre is köszönöm!

Megjegyzés: A beszédtémák esetében elég tanácstalan vagyok, mert sokat írogattunk egymásnak és sok minden randira való témát átbeszéltünk.



2017. ápr. 9. 10:56
 1/10 anonim ***** válasza:
Időjàràs.
2017. ápr. 9. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Ezt nem lehet sablonszerűen. Ami jön. Ha ezen agyalsz, akkor abból lehet csak kínlódás lesz.


Tökéletes pedig nincs. Ha szimpatikusak vagytok egymásnak, megtaláljátok a közös hangot, egy hullámhosszon vagytok, akkor az már jó. Ha nem, akkor pedig megette a fene az egészet. Majd eldől hogy lesz.

2017. ápr. 9. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
25%
A párom tökéletes. Vele egy randi olyan, hogy semmi görcs nincs benne, nincsenek erőltetett témák, előre megtervezett dolgok, beszélgetések, csak lazaság, vidámság, felszabadultság. Még némán együtt hallgatni is jó vele.
2017. ápr. 9. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Ez mind szép és jó, amit írtok, csak valami segítséget is adhatnátok. Ezalatt értem, hogy ti mit szerettek, milyen a jó randi...Nem a sablonokról van szó, hanem az egyéni véleményekről.
2017. ápr. 9. 11:41
 5/10 anonim ***** válasza:

Ami jön magától.

Párommal az első randin ebédelni mentünk, utána sétáltunk, és kifogyhatatlanok voltunk a témákból.

Második randira lefoglalta azt a helyet, ahová vágytam, evidens volt, hogy nem kártyázni fogunk.Elmentünk szállásfoglalás előtt 70 km-rel arrébb egy halászcsárdába, mert tudta, imádom a halat, így oda mentünk ebédelni.Délután visszautaztunk a szálláshelyre, sétáltunk, és folyton beszélgettünk.

Este elmentünk vacsorázni, s mivel akkor már nem vezetett, így borozgattunk.Este kiültünk a teraszra, konyakot kortyolgattunk, aztán minden jött magától.

Azóta is együtt élünk, és a mai napig mindig van témánk.

Ma van a szülinapja, készülök.

Szóval csak hagyd, hogy minden Jöjjön spontán.

Sok sikert! :)

2017. ápr. 9. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Ja, tippet vársz.

Én szeretem az ebédet/vacsorát egy hangulatos helyen.

De mindenkinek más a jó.

2017. ápr. 9. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Közös a hobbink (annak kapcsán ismerkedtünk meg), így az első randik is azzal teltek, amit nagyon szeretünk. Felszabadultan, vidáman beszélgettünk, a témák jöttek maguktól, nagyon imádtam azt az időszakot.

Hiába mondom, hogy beszélgessetek valamiről, ha egyikőtöket sem érdekli.

2017. ápr. 9. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
tökéletlen, hibás világban miért akad mindenki tökéletes/hiba mentes dolgot?! Miért nem tudjátok elfogadni a másikat olyannak amilyen?
2017. ápr. 9. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nos, ezt csak azok a nők tudnák megmonani, akik velem randiztak vagy jártak. Legnagyobb erényem a szerénység. 29F
2017. ápr. 9. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Rosszul kezdődik.

A jó randi olyan, mintha nem randi lenne, hanem egy barázoddal beszélgetnél halál lazán teljesen mindegy miről. Mintha ezer éve ismernétek egymást. Minden gördülékenyen, vaj simán zajlik, és egy percet sem erőltetett, vagy feszült. Ja, és közben nedves a lány bugyija.

Szerintem ennél többet nem lehet róla írni.

2017. ápr. 9. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!