Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy pali az első randin nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy pali az első randin nem tudja eldönteni, hogy most mi a helyzet?

Figyelt kérdés

Megismertem egy pasit futólag, hosszú írogatás vezetett az éles randihoz, már a rendi előtt is úgy írt és kezelt, mintha a barátnője lennék stb., a randi jól sikerült nagyon is. Másnap még írt, hogy "nagyon örülök neked és istenem annyira zabálnivaló vagy,olyan boldog vagyok, nem akarom, hogy bármitől is kiábrándulj belőlem". Aztán eltűnt hétfő délig...Na ekkor már nagyon közömbösen, távolságtartóan nyilatkozott és azzal a szöveggel állt elő, hogy idézem:"Kicsit kizártam a világot, gondolkodtam. Nem hazudtam Neked, akkor még úgy gondoltam. Most, vasárnap és szombat este érlelődött meg bennem, hogy aranyos vagy, de nem."


Kicsit fura, nem? Szerintetek?



2017. ápr. 11. 07:13
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
5%
Nem. A nőknél is vannak ilyenek, hogy azt sem tudják bű vagy bá. Idő kellett neki,míg letisztázza magában mit is akar, női szokás, de ez nem azt jelenti, hogy minden pasi rögtön tudja mit akar, ergo nem furcsa.
2017. ápr. 11. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Jo, csak akkor ne irjon meg masnap is h igy meg ugy. Es utana meg mindenhonnet letilt. 33 eves pasi.
2017. ápr. 11. 07:22
 3/15 A kérdező kommentje:
Csak ha valaki a kihivobb lanyokat szereti, eleve, miert randizik velem, amikor tudja, hogy en nem olyan vagyok. ? Azzal jott, h inkabb valasztana egy kevesbe kihivobbat, akivel minden pillanatot megelhet...Az uj ismerosei kozott meg ott virit egy szoke plazapi.csa.Es pont o mondta, h az ilyen nok altalaban uresek es nem kapja meg toluk, amire vagyik. Na mindegy
2017. ápr. 11. 07:26
 4/15 anonim ***** válasza:

1-es vagyok.


Ilyenkor lép életbe a "hazudunk, amit a másik hallani akar".

Te figyelj már, még nem voltál randikon? Mázlistának kell hozzá lenni, hogy olyan randin vegyél részt, ahol klappol minden és lesz is belőle valami hosszú távon. Valakinek x randin át kell esni, hogy találkozzon olyan személlyel, akiben lát potenciált. Ezzel egyenértékűen meg kell tanulni azt is, ha nem minket választanak úgymond. Leporolni a bugyogót és tovább keresni vagy szüneteltetni.

A legszerencsésebb ha az első 1-2 hónapba nem éli bele magát egyik fél sem a kapcsolatba, persze csak titokban, és élvezik egymás társaságát.

2017. ápr. 11. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
4. Nem ezzel van a probléma. Hanem ha tudod az elejétől, hogy te egy kihívó rib..ku..át keresel, akkor nem randizgatsz szolid és természetes csajokkal. Nem? Mert tudod, hogy nem ezt keresed. Bár ő azt is tudja, hogy ezektől a nőktől eddig sem kapta meg a pirkadatkor romantikusan pezsgőzünk egy dombtetőn típusú feelinget. Pont ő mondta, hogy hiába szép valaki, ha üres és inkább lenne kettesben valahol a naplementében valakivel, mint egy füstös pubban. Na most a pl..ázap. csa nem fog vele ilyen programokon részt venni, hanem megy bulizni a discoba, nem beszélve arról, hogy még lesz mellette vagy 20 fa..szija
2017. ápr. 11. 07:50
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jobban jártál, hogy magától lelépett, ismertem ilyet mint az időjárás sosem tudta, hogy mit akar és hosszútávon nagyon idegőrlő.
2017. ápr. 11. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Szvsz családos ember.
2017. ápr. 11. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
93%

Honnan tudod, hogy amiatt mondott nekednemet, mert megsem vagy plazacica? Oke, rosszul esik avisszaurasitas, de korrektul jart el. En no vagyok, velem is fordult mar elo ilyen, tudod, mikor ott vagy egy szituacioban, maskepp latod, eled at az egeszet, hevesebb erzelmekkel, szinte magaval ragad az egesz helyzet feelingje, es kozvetlen utana egy emelkedettallapotba kerulsz. Viszont kicsit kesobb, mikor lenyugszol, kicsit tavolabbrol figyelve mar maskepp latod a helyzetet, maskepp eled meg a dolgot. Valoszinuleg nala is ez tortent. A kellemes talalkozo utan nagyon lelkes volt, felporgott lelkiallapotban, de ezer kismillio apro dolog miatt kesobb ugy erezte, hogy nem akar toled tobbet. Talan o se tudja miert, csak erzi. /Kicsit ahhoz tudtam hasonlitani, mikor nezel egy filmet, es elsirod magad rajta, utana egesz este tok szomoru vagy miatta, masnap viszont mar ni.cs olyan hatassal rad a film es eled tovabb az eleted/

Szerintem nem hazudott, es nagyon szimpatikus volt neki, hogy te mas karakter vagy mint a tobbi lany, de attol meg valami hianyzott. Van ilyen. Orulj, hogy ezt ket nap utan, es nem harom altalad tokeletesnek hitt honap utan kozolte veled, velem ez is megtortent.

Mindenesetre, ha ez eloszor fordult elo, a pasinak is jo tanulolecke, hogy eleinte ovatosabban kell jelezni azerzeseinket, mert azok keplekenyek es igen gyorsan valtozhatnak.

2017. ápr. 11. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Hát ezzel nem értek egyet. Mivel én sosem randizom olyannal, aki nem fér az elképzeléseimbe. Már amikor megismert mondta, hogy olyan ártatlan vagyok számára és ő inkább a kihívóbb nőket szereti, de mégis elhívott randira és tökre úgy kezelt, mintha már a barátnője lennék. Szia kicsim, blablabla. Szerintem inkább az van, hogy megismert mást a pénteki buliban és van is egy új nő az ismerősei közt, érdekes módon, pont egy plázacica. Csak az ilyen ne mondja, hogy inkább lenne egy szolidabbal, ha igazából mégis túl felszínes ehhez a dologhoz. Ezektől a nőktől nem fogja megkapni érzelmileg azt, amire vágyik, pont ezen panaszkodott, amikor megismertem. Mondtam is most neki, hogy ezek a nők nem teszik majd boldoggá és lesz még mellette 20 másik pasijuk. Azt mondta, hogy akkor lesz és ez már az ő baja. Ha ez fontosabb, hogy valakivel reprezentáljon, minthogy normális kapcsolata legyen, akkor lelke rajta.
2017. ápr. 11. 08:56
 10/15 A kérdező kommentje:
Amúgy onnét tudom, hogy mondta már az elején. Hülye kérdés. De ez is olyan, hogy össze-vissza beszélt. mert aztán meg azt mondta, hogy a természetes lányokat szereti. A kihívó és természetes általában nem fér össze. össze-vissza beszélt, ennyit erről. 33 évesen nem felnőtt az ilyen pali és ennyi.
2017. ápr. 11. 08:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!