Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 1 héttel előre megbeszéltük a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

1 héttel előre megbeszéltük a randit, ami holnap lenne, de még mindig nem fixáltuk le, hogy pontosan hány órakor (csak h estefelé) és hol. Meddig reménykedjek a holnap esti randiban? Én L22, ő F24

Figyelt kérdés

Friss kapcsolat.

Tegnap este rákérdeztem a holnapi randi részleteire, de nem olvasta el az üzenetem és nem reagál.

Nagyon el vagyok keseredve. :(



2017. ápr. 11. 20:21
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Azert az engem erdekelne, hogy fog e holnap valaszolni. Ird meg majd légyszíves hogy reagalt e!
2017. ápr. 15. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

nem reagált az üzenetre semmit. :(



viszont gyakran kiteszek az oldalra valamilyen képet és az oldal jelzi nekem ki nyitotta meg nagyban (kis méretben lehet látni, hogy mi van rajta, ha valaki megnyitja nagyban az tudja mire számíthat). ha tájkép/idézet van rajta sosem nézi meg nagyban, ha magamról teszek ki képet azt mindig megnézi. nem értem minek kíváncsiskodni még ezek után is...

2017. ápr. 15. 14:18
 13/16 anonim ***** válasza:
facebookon van ilyen lehetőség?
2017. ápr. 15. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

igen, ez a "napom" funkció a messengeren.

24 óra utan eltunik a feltoltott kep. kevesen tesznek ki igy kepet, de sokan megnezik. legtobben kozuluk nem is tudjak, hogy azt jelezni fogja a facebook, ha ok azt megnyitjak nagyban :P :p sokszor csak azert teszek ki kepet, hogy lassam ki nyitja meg nagyban. mindig tobben, mint gondolnam.

2017. ápr. 15. 14:42
 15/16 A kérdező kommentje:
azóta sem írt, de azóta is megnézi nagyban a képeimet... 😣
2017. ápr. 18. 22:16
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
hihetetlen, hogy leteznek ilyen bunko emberek. nem irtal ra utólag valamit, hogy gratulalsz amiért ennyire "ferfi", hogy meg válaszra sem meltat? en biztosan ugy beolvastam volna neki, hogy az válasz nélkül nem maradna
2017. ápr. 19. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!