Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért nem akar eljönni a csaj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem akar eljönni a csaj randizni?

Figyelt kérdés

Gimibe jártunk együtt kb 4 ève akkor nagyon kövér volt viccen kívül kb 100 kg meg volt pár napja bele futottam egy szórakozó helyen meg se ismertem nagyon bomba csaj lett belőle hosszú fekete haj hosszú combok feszes fenék szilikon cicik kb 50 kg lehet de nagyon csinos

El hívtam randira de azt mondta ne is álmodjak róla hogy el jön velem

Jó mikor suliba jártunk csúfoltuk a súlya meg a kinèzet miatt de emiatt nem akar el jöni velem ? Meddig most már tényleg nagyon bomba nő lett belőle


2017. ápr. 12. 20:08
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Miután csúfoltad, ne is álmodj róla. Az ilyet nem szokták csak úgy elfelejteni, sőt...a gyerekkori sérelmek örökre megmaradnak.
2017. ápr. 12. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
azért mert ő le tudott fogyni.. de amit leadott, azt te fölszedted..
2017. ápr. 12. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Linó03 ***** válasza:
93%
Egy olyan csaj, aki 4 év alatt ennyit tud változni akaraterővel, nem fog leállni egy olyannal, aki más hiányosságain szórakozik. Amúgy meg, miután csúfoltátok, örülj, hogy csak ennyit mondott, és nem kezdett el alázni - mert az ilyen nő társaságban simán megteheti, ha akarja.
2017. ápr. 12. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
Mert csaj, ezért megteheti
2017. ápr. 12. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem megy el veled, m o le tudott fogyni, te viszont valoszinuleg ugyanakkora paraszt vagy,mint gimis korodban.
2017. ápr. 12. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Már ne haragudj..de ezt most komolyan gondoltad?:D

csúfoltad,megaláztad és várod hogy karjaidba essen?

2017. ápr. 12. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Néztem Facebookon az adatlapját ugyan azal a sráccal van együtt akivel még 4 éve

De szereintem egy ilyen nőhőz ami lett belőle nem egy olyan srác való kőver a csávó meg még arcán lehet lattni a pattanások helyèt ere vele van mikor sokal jobb pasit kaphatna a mostani kinèzetèvel

2017. ápr. 12. 21:49
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Létezik olyan is, hogy szerelem és hűség. ;)
2017. ápr. 12. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

a külsőn kívül mi vonz benne?

neki még a külsőd se tetszik

2017. ápr. 13. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Az az igazi társ, aki a rossz idők idején is veled van, nemcsak amikor minden hepi.
2017. ápr. 13. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!