Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Jogos a sértődésem, számonkéré...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogos a sértődésem, számonkérésem?

Figyelt kérdés
Még az ünnepek végén szingli lettem, azóta se léptem túl az exemen, de februárban utaztam egyik varosbol a masikba es elvitt egy helyes fiu, aki mellett akkora vagyat ereztem, mint meg soha. Akkor nem beszeltunk, mert masok is voltak az autóban, de azota egy kozossegi oldalon megtalaltuk egymast. Munkaja miatt elfoglalt, sokat utazik es oszinte volt, hogy van egy indulo kapcsolata, de o is nagyon kivancsi ram, ment a beszelgetes ejjeleken at. O jelenleg egy masik varosban lakik, mar kavezni hivott, en mondtam, hogy en nem kalandozok, meg o is, hogy huseges tipus, de kivancsi ram. Azota mindjart eltelt masfelhonap es folyamatosan randira hiv, megis mindig kozbe jon valami. Most ott voltam az o varosaban, vartam ra sokat, es irta, hogy nala a baratnoje, majd ir. de azota se irt, hogy elnezest amiert felultetett, nem ertem, hogy akar is, aztan leraz. Nem fuzok hozza sokat, de jol esne valaki mellett lazulni a nagy szakitas utan, sok hasonlosag van koztunk. Megismernem, és nem tudom hogy jogosan tamadnam ki, hogy nem tett meg komoly lepest igy hogy meg a kaveig sem jutotunk el?
2017. ápr. 12. 21:16
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Hát, ha szeretősdit akarsz játszani, akkor milyen jogon sértődsz meg?


Egyébként őszintén nem tudom, hogy mégis mi a francot vártál ettől az egésztől.

2017. ápr. 12. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ja persze..hűséges típus,van barátnője de közben rád is kíváncsi..szerintem keress valaki mást,mert azon kívül hogy ez a fiú egyszerre több vasat is tart a tűzben,még teljesen hülyének is néz..vagy ha neked ez jó.. :)
2017. ápr. 12. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
76%
Nem látom, mire alapozva kérhetnél számon bármit is.
2017. ápr. 12. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
tudom, hulyen jon le leszidni, hogy meg meg varatott... En se akartam most tobbet, semmikep szereto lenni, de ha isten ugy akarna akkor meg en is lehtnek az igazi.. csak az elmult honapokban senki mas nem tudta felkelteni a figyelmem :(
2017. ápr. 12. 21:43
 5/10 anonim ***** válasza:
Hát azért ha az ünnepek végén lettél szingli, akkor nincs miért kapkodnod. Lehet, jobb lenne egy ideig egyedül lenned, nem rögtön beleugrani valamibe. :)
2017. ápr. 12. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nézd, ha leszögeztétek volna, hogy CSAK BARÁTSÁG, semmi

más, és ehhez mindkét fél becsülettel tartaná magát,akkor

jogos lenne a lebasz, ugyanis az ember a haverjait sem

ültetheti fel következmény nélkül.

Viszont ha te kapcsolatot remélsz, neki pedig van valaki,

akkor teljesen más lesz a hangvétel, ez egyértelműen ki-

derül a srác számára.


Beszélgetni akár itt is lehet, hidd el, sokan el tudnák

terelni a figyelmed úgy, hogy közbe nem akarnak a bugyid-

ba mászni (viszont a legtöbben azt akarják, úgyhogy csak

óvatosan).

2017. ápr. 12. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Szergej55 ***** válasza:
A találkák fejtegetése előtt kb. 3 sorral leírtad, hogy te nem kalandozol. Akkor most mi van?
2017. ápr. 12. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Mar ott befejeztem volna a beszelgetest,amikor azt olvastam, "van egy indulo kapcsolata".... s mit vartal,hogy majd miattad elhagyja? S ha el is hagyja...en pl keptelen lennek benne bizni,hogy velem nem csinalja meg ugyan ezt...
2017. ápr. 13. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Azt hiszem a jóbarátok c sorozatban hangzott el "ne sírj, én megdugnálak".

30/f

2017. ápr. 13. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
"en mondtam, hogy en nem kalandozok" mégis kávézni mennél egy olyan férfival akinek kapcsolata van. Kit akarsz átverni? Magadat? A csávó nem fogja elhagyni a bnőjét miattad csak megkefélne szerintem ez egyértelmű. Fel vagy háborodva, hogy felültetett? A bnője milyen jogosan lehetne felháborodva, h valaki mással randizna már a kapcsolatuk hajnalán? Szerintem örülj neki, hogy elkerültél egy csalfa fxkalapot!
2017. ápr. 13. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!