Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ilyen hamar találkozni akar?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen hamar találkozni akar?

Figyelt kérdés

Szóval, egy lány bejelölt facen, ő Pesten Lakik én Debrecenben. Rá írtam hogy miért jelölt, mondta , hogy szimpi vagyok en megismerne.

Ez eddig oké, 1 napot se beszéltünk de másnap bejelenti hogy ő lejön hozzám Debrecenbe és itt alszik meg megakar ismerni stb. De milyen nő az aki ennyi "ismerettség" után csak így lejönne???


2017. ápr. 13. 14:20
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem ez eleg durva veszcsengö lenne. Nem is ismer, mi a francot akarhat? Ha meg semmi hatso szandek akkor is fura es ilyen szemelyiseg nem jon be szoval kapcsolat is eselytelen lenne.
2017. ápr. 13. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Fölöttébb különös, és kicsit átverés szagú a dolog. Lehet hogy csak szállás kell neki Debrecenben a hétvégére. Próbáld valahogy letesztelni a dolgot, mert ha nem is lesz komoly a dologból, akár egy-két "kellemes" éjszaka alakulhat belőle...
2017. ápr. 13. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Én is gondoltam erre, de még így kijelenti hogy neki megjött, meg nem fekszik le csak úgy valakivel :D elég érdekfeszítő , de maga a személy nem kamu mert felhívott telefonon. Csak túlságosan fura ez a nyomulás.
2017. ápr. 13. 14:36
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy kamuprofil? Én ezt úgy szoktam kiszűrni, hogy megnézem van-e valamilyen barátnőjével, családtagjával, haverjával közös képe, ahol ezek az emberek be is vannak taggolva. Esetleg van-e személyesebb komment a képei alatt, nem csak a lájkok és a szép vagy :* típusú nyálcsorgatások.
2017. ápr. 13. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Simán benne lennék
2017. ápr. 13. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Huzd meg keményen,aztán mehet a **cshába!
2017. ápr. 13. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Mit csodálkozok ,hogy ilyeneket írtok," húzd meg oszz mehet a .ába".

Remélem ,aki ilyet ír,majd azzal is ezt teszik.

Tényleg nem is értem mit csodálkozok,ilyenek a férfiak ,csak lyuk kell nekik más nem,érzelmeik nincsenek!!

2017. ápr. 13. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
7-es Bocsánat!
2017. ápr. 17. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!