Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Valóban csak az a pici plusz,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valóban csak az a pici plusz, a szikra hiányzik?

Figyelt kérdés

Hétvégén randin voltam egy tényleg helyes, értelmes lánnyal. Egész napot együtt töltöttük, rengeteget nevettünk, és bármiről kötötlenül tudtunk beszelni. Nap felétől már kézenfogva mentünk, aztán volt egy csók is...

Tervezgetett már, hogy ide meg oda megyünk együtt.

Mostanra viszont totál ignorál. Nem beszélünk, vagyis mai nap rám írt, köszönt, én is neki. Aztán semmi... Látta és kész.

Van egy közös ismerősünk, és neki azt mondta, hogy nem volt meg igazán a kémia, de nem tud elengedni...

Nem akarok erőltetni semmit, türelmes vagyok, viszont én sem tudom elengedni őt. Jó pár napja csak kattog az agyam emiatt, és munkahelyemen se vagyok toppon, pedig ott tényleg teljesítenem kéne.

24F



2017. ápr. 13. 22:19
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%

"Nap felétől már kézenfogva mentünk, aztán volt egy csók is"

...

"nem volt meg igazán a kémia"


Látom barátom, ismerkedsz a női logikával :D Ne feledd, a jó pap is holtáig tanul...

2017. ápr. 13. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%

Holnap nem kell menni dolgozni.

Így elhatároztam, hogy ma inni fogok.

Sajnos lassan elfogy a második üveg bor, de én még innék.

El is megyek majd a boltba, csak elég hűvös van.

2017. ápr. 13. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
0%

Férfi vagy kisfiú vagy?


Csak furcsa egy 24 évestől ez a kérdés.

2017. ápr. 13. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Mégsem lehet valami értelmes lány, ha ezt egy ismerőstől kell megtudnod, akinek kibeszélt.
2017. ápr. 13. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:

Igazatok van, hagynom kéne a fenébe.

Mai napig túl naív vagyok. :D

2017. ápr. 13. 22:37
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem lenne csinos, fele ennyi sz.rba se vevést sem tűrnél el tőle
2017. ápr. 13. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
77%

Szerintem a lánynak fontos vagy, de nem mint pasi, hanem mint barát, és ezért nem tud/nem akar elengedni.


A kémia nem volt meg. Ezt kár túlmagyarázni. Ami már a legelején se működik, csak rosszabb és rosszabb lesz (saját tapasztalat). Szerintem dobd fel a témát, hogyha nem akar semmi többet, ugyanakkor nem tud elengedni se, maradjatok barátok. Amennyiben ebben valami kivetnivalót talál, szerintem az lehet a háttérben, hogy a lány elég határozatlan, éretlen, nem tudja mit akar, vagy csak önbizalomhiányos és szeretne maga körül tartani egy udvarlót. Persze lehetnek még más okai is, de egy biztos: ha a kémia már a legelején nincs meg, kár erőltetni. Legalábbis párkapcsolati/szexuális szinten biztos.

2017. ápr. 13. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
Velem sok ehhez hasonló eset előfordult már. Én komolyan nem értem sokszor a logikájukat. Először tökre lelkesnek tűnnek, látom rajtuk hogy jól érzik magukat velem, a randi végén pedig arról beszélgetünk hogy mikor ejtsük meg a következő találkozót. Napokkal később pedig mintha már nem is érdekelném őket, egészen máshogy viszonyulnak hozzám. Emiatt néha úgy érzem hogy egye a fene őket, nem is hiányoznak nekem. 25F
2017. ápr. 13. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:

22:42--->

Én nagyon szívesen megbeszélném vele, hogy akkor most mi van, de ha egyoldalú a kommunikáció, az nem épp előnyös...

Mondom, ma is rám írt, hogy "Sziaaa", én is köszönök neki, aztán azóta semmi, pedig látta is. Viszont baszogatni se szeretném, hogy most mivan akkor, mert régebben emiatt koptattak le páran.

2017. ápr. 13. 23:01
 10/23 anonim ***** válasza:
83%

7# vagyok


Egyszer-egyszer van olyan, hogy nincs ideje írni, de nekem gyanús lenne, ha több napja tartana ez az állapot. Meg már ha az elején is ilyen nyőgvenyelős az ismerkedés, akkor valószínűleg valóban nincs meg a kémia.


Én a helyedben még feldobnám azt a lehetőséget is, hogy telefonáltatok és abból több minden kiderül, hogy hányadán is álltok.


Szerintem meg nem sürgetés, hogyha meg akarod ezt vele beszélni. Egyszerűen korrektséget vársz el tőle. Egy ilyen konfliktushelyzetet két nornális embernek tudnia kellene kezelni. Ha a lány erre hivatkozva utasít vissza, hogy túlságosan erőlteted, akkor a lány ennyit is ért. Teljesen normális emberi érzésekkel rendelkezel, a legtöbb veled hasonló helyezetűt ugyanúgy zavarná az, hogy a randipartnere napok óta ignorálja.


18/L

2017. ápr. 13. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!