Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Jol erzem hogy csak szexet akar?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jol erzem hogy csak szexet akar?

Figyelt kérdés

Neten ismerkedtunk meg, eleg sokat beszelgettunk az utobbi heten de meg nem talalkoztunk mert kb 250 km van koztunk, viszont rendszeresen jar ide, ahol elek, igy tervezzuk hogy talalkozunk, csak mst az unnepek kozbezavartak. Sokmindenrol beszelgettunk, nagyon jol megertjuk egymast. Minden nap ir, keres, erdeklodik, de nem eroltet semmit, szoval tenyleg jol elvagyunk. Nagyon varjuk mar a talalkat.

Viszont az utobbi napokban elkezdtunk kepeket kuldozgetni egymasnak (az o kezdemenyezesere), amikre mindig azt irja, hogy szep, szexi vagyok, ami kedves de ezek miatt ugy erzem szexre megy. Ma azt irta, mindig beindul mikor meglatja a fotom. Inkabb elkoszontem... Habar mar multkor is azt irta, hogy nem szex remenyeben akar talalkozni, hanem mert erdeklem, az ilyen uznetek megsem ezt erositik bennem.

En reagalom le tul erzeknyen es normalis, hogy ilyeneket ir vagy tenyleg csk szexre megy?

Felek, hogy behulyit es csk ki akar hasznalni...


2017. ápr. 15. 14:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
46%
Hát ne küldözgess neki képeket. Mondd meg neki, hogy számodra a külsőségek nem fontosak. :)
2017. ápr. 15. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Ezt addig nem tudod meg, amíg nem találkozol vele. Adj egy esélyt a dolognak, nyilvános helyre beszéljetek meg a randit, és ne hívd fel lakásra elsőre. Ha utána még beszéltek, az jó jel.
2017. ápr. 15. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
0%

Egy kérdés a válasz előtt :

Pontosan ki fog költözni?

2017. ápr. 15. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
67%

Szerintem csak szexre megy.

Én is csak kizárólag olyan nővel tudok komoly kapcsolatot elképzelni akit abszolút nem találok vonzónak és egyáltalán nem indít be.

Remélem érzed az iróniát...

2017. ápr. 15. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

3# hogy erted?


Amugy, lehet velem van a baj mert tulsagosan felek. "Beindul", nekem ez annyit jelent hogy csk meg kar kapni. De valoszinuleg nem foglalkozna velem ennyit ha csak igy lenne.

2017. ápr. 15. 14:48
 6/13 anonim ***** válasza:
0%

Ha nem csak néha megakar dugni, akkor valakinek költözni kell, a 250km.miatt nem?

Tudod már pontosan ki fog?

Ha nem tudod, akkor valószínűleg csak egy kefe lesz...

2017. ápr. 15. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Amíg nem találkoztál vele, kár törnöd ilyeneken a fejed.

Lehet hogy megszólal, és sírva futsz haza.

Ne ringasd magad előre semmiben, eleve a távkapcsolat halott ügy, én bele sem kezdek ilyenbe.

2017. ápr. 15. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
55%

Na ne már, csak szerelmes akar lenni beléd, mert szimpi vagy. Szexelni semmi kép, azt csak valaki mással. Veled, el nem tudná képzelni a szexet. Téged, csak szeretni tudna.

Mutassál már egyetlen olyan pasit, akinek bejön egy nő, jó vele beszélgetni, szimpatikus, szerethető és ne akarna vele szexelni.

2017. ápr. 15. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Én is azt mondom, hogy adj egy esélyt a dolognak mert ha valóban szimpatikus és jól megértitek egymást, várjátok a találkozást, akkor az egy nagyon jó alapja lehet a kapcsolatotoknak. Szerintem egy próbát mindenképpen megér és akkor legalább kiderülhet az igazság, hogy tényleg komoly szándékai vannak vagy csak szexet akar mert szerintem ezekből a jelekből nem lehet biztosan kikövetkeztetni. Ha találkoztok, élőben is beszélgettek, akkor majd jobban megértitek egymást és egymás szándékait, a folytatás pedig rajtatok múlik. Én például senkivel, semmilyen körülmények között nem feküdnék le az első randin, úgyhogy szegény pasi pórul járna... (Bár egyébként megjegyzem, hogy azt nem értem, hogy azok az emberek, akik csak szexet szeretnének, miért nem vállalják ezt fel...sokkal egyszerűbb és tisztább lenne mindenkinek, szerintem biztosan találnának párt ilyen célra is. Mindegy, ez nem ide tartozik...) Amúgy az szerintem hülyeség, amit valaki előttem írt, hogy valakinek el kell költöznie, ezt nem is értem. Nyilván egy komoly, huzamosabb ideje tartó kapcsolatban ez így működik, de ismerkedés idején hülye lennék elköltözni egy 250 kilóméterrel távolabbi városba, hiszen benne van a pakliban, hogy esetleg mégsem működnek köztünk a dolgok.
2017. ápr. 15. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
0%
Igen, minden férfi csak szexet akar! Egy olyan férfit kell találnod aki undorodik tőled, de együtt akar élni veled, és a szexet más nőre bízza, és úgy jó lesz!
2017. ápr. 15. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!