Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Érdemes úgy elmenni randizni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes úgy elmenni randizni egy férfival, ha messengeren nem megy annyira a beszélgetés?

Figyelt kérdés
Sokszor erőltetett, és nem ugrik ki a szívem, ha látom, hogy írt nekem. Vannak érdekes dolgai azért, de nem tudom, hogy ha most nincs meg bennem a lelkesedés, később lesz-e.
2017. ápr. 23. 11:29
1 2
 1/14 anonim válasza:
Szerintem igen, vesztenivalod nincs. Eloben lehet kiderulne, hogy tok jol el tudtok beszelgetni, de lehet pont a forditottja derulne ki, akkor viszont latnatok, hogy nem erdemes tobbet beszelgetni messengeren keresztul sem, mert nem megy. Te ezzel csak nyerhetsz, szerintem menj el.
2017. ápr. 23. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Van egy haverom akivel facen nem lehet kommunikálni. Személyesen pedig remekül érzem magam vele. Szóval igen, érdemes randizni vele
2017. ápr. 23. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Erdemes.

N

2017. ápr. 23. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Igen! A páromar majdnem lekoptattam,mert nem bírtunk írásban beszélgetni rendesen.telefonon sokkal jobb volt élőben pedig szívkiugrós :)
2017. ápr. 23. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Érdemes, mert te úgyse veszítesz semmit. Ő is max kis pénzt meg időt, meg egy újabb elutasítást kap. De a randizgató férfiak ezt megszokják, így gyak segítesz is neki, hiszen egyre lazábban fogja venni a randikat, így egyre nagyobb az esélye a sikerre.
2017. ápr. 23. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Egyértelműen igen!


Volt ilyenben részem többször is, és a találkozók mind jól sikerültek.

Bár én inkább csak barátkozás címen találkoztam netről emberekkel, meg férfi vagyok.

2017. ápr. 23. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Nincs. Aki neten nem tud beszélgetni, ahol személytelenebb, egyszerűbb.. az élőben se fog tudni.


Ott fogtok ülni egymás mellett, számoljátok a csöndben eltöltött kínos másodperceket...

2017. ápr. 23. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Az én párom se egy chatművész, nem is nagyon szoktunk úgy beszélni, néha kimondottan rideg írásban. Személyesen meg elolvadok tőle, olyan cukkendáré. Nem jelent ez semmit. Van, aki írásban nem olyan erős.
2017. ápr. 23. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat :) Az a baj, tényleg nem kezdek el izgulni, ha ír, nem várom, szóval szerintem felejtős lesz
2017. ápr. 23. 14:56
 10/14 anonim ***** válasza:

bocsi, de akkor minek kérdezed? 8ból 7 válaszoló azt mondta, hogy érdemes találkozni :D

nem számonkérés csak nem értem :D

2017. ápr. 23. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!