Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csak nekem nem reagálnak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak nekem nem reagálnak a lányok a neten, ha rájuk írok? Folyt lent.

Figyelt kérdés
Normálisan írok,nem mutogatom a p.cs.m...ha szimpatikus megírom aztán megkérdezem mivek telt a naoja,stb... Sportos alkat vagyok, mindenem meg van,nem értem mi lehet a gond,ha nem is aberráltkodom mint ilyen oldalajon szokás... :) Tapasztalatok?

#Jshshshs
2017. ápr. 23. 22:59
 1/8 anonim ***** válasza:
64%
Nem lehet hogy unalmasnak gondolnak?
2017. ápr. 23. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Milyen oldalra gondolsz? Gyik vagy társkereső?
2017. ápr. 23. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

2 társkereső. :)


1. Egy vadidegennek mégis mit írj? Akinek van fent 2 képe,meg milyen magas,milyen alkat,haja színe,szeme színe és ennyi. Fejtsd már ki ezt a nem unalmas témát mert ettől a falra mászok. De ne olyanokkal gyere,hogy dicsérjem meg a szemeit,ruháját,stb mert az meg elég tömeg. :)

2017. ápr. 23. 23:09
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

2. vagyok

Én amikor fent voltam társkereső oldalon, annak nem válaszoltam, aki külsőre nem fogott meg és nem tudtam vele elképzelni a leírása, érdeklődési köre alapján. (Nem bunkóságból, de amikor lányként felregisztrál az ember, jön 50 levél az első napon, és mindenkinek nem tud az ember válaszolni, kell szelektálni.) Anno megpróbáltam nem csak kép alapján nézni az illetőt, hanem a megadott szempontok alapján is.

2017. ápr. 23. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
92%

Mert hülyén kezded.

Nekem, ha ilyen kérdés jön egy vadidegentől, hogy mivel telt a napom, róla meg nem tudok semmit, majd elmesélem, hogy keltem, fel, ittam a kávém stb? na ne már..

Írj egy rövid bemutatkozást, aki szimpatikus, kérdezd meg van-e kedve ismerkedni veled, aztán majd kiderül. N

2017. ápr. 23. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
7%
5. Mi az, hogy nem tudsz róla semmit? Talán meg kéne nyitnod az adatlapját, azt csak tudnál rá válaszolni valamit, ha nagyon akarsz, ha meg nem akkor írhatna 15 sort ís, csak nem lenne értelme.
2017. ápr. 24. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

tegnap 23:45


Kamuzni is lehet,hogy mivel telt,ha nem akarod taglalni nem gobdolod? Aztán elkezdetek beszélgetni és haladtok lépésről lépésre. Nem kell órákat beszélni,a reakcióidbóp úgyis kapcsol egy épeszű illető. Na de nem is érdemes a magadfajtával vitatkozni. Tipikus.. elvárás van,az asztalon semmi. :D Hál Istennek az ilyenektől mindig elterel az élet. :D

2017. ápr. 24. 00:57
 8/8 anonim ***** válasza:
Mert ahhoz, hogy neten visszaírjon egy lány, legalább egy Johnny Depp szintet meg kell ütnöd külsőre.
2017. ápr. 24. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!