Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mennyi idő után felejtős, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő után felejtős, ha nem keres?

Figyelt kérdés
Nagyon megtetszett egy férfi. 2x találkoztunk hajnalig beszélgettünk, flörtöltünk, csókolóztunk. Nagyon jól éreztük magunkat mind ketten. Megfogott a személyiségével. Ő is keresett én is őt úgyan úgy viszont szombat óta nem hallat magáról. 1 hónapja lett vége egy komoly kapcsolatának. Fog még keresni vagy inkább felejtsem el? Nagyon régen tetszett meg így nekem valaki. 23/N 27/F

2017. máj. 2. 16:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha neked tetszik, ne várj arra, hogy majd ő keres.
2017. máj. 2. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
De Én vagyok a Nő nem akarok erőszakos lenni és nyomulni. Szombaton én kerestem igazából most neki kéne írnia. :(
2017. máj. 2. 16:14
 3/12 anonim ***** válasza:
39%

"De Én vagyok a Nő"


hát bocs, de ez egy nagyon nyomós érv :D

2017. máj. 2. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
89%
Ha most ő lenne a soros, akkor tényleg ne keresd! Ha hétvégéig nem jelentkezik, én hagynám.
2017. máj. 2. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
63%
Hát, lehet jobban is jár, ha nem keres. Kissé "hejcegnős" ez a "én vagyok a Nő" (dafakk a nagybetű miatt) és ezért nem kereshetem... Aha. Gondolom a későbbiekben is így gondokodnál, hogy a férfi szórakoztatóipari cikk öntudat nélkül.
2017. máj. 2. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
92%
#3 figyu, a nőknek nem kellenek az olyan kislányos/túlbüszke pasik, akik azt várják, hogy mi keressük őket és kb érezzük magunkat megtisztelve, hogy szóbaállnak velünk. Igenis a pasi udvaroljon, nem kell átmenni papucsba, de érdekes, a haverjaim közül, ha valaki tényleg akar egy nőt, az állandóan teper utána - és most jóképű, "menő" pasikról beszélek, szóval nem azért, mert rá lennének szorulva, csak ez így férfias. Van közöttük 1-2, aki olyan kényelmes, hogy azt várja, hogy a lányok kajtassanak utánuk, na nekik nincs is barátnőjük...a legtöbb lány a kapcsolat elején szereti érezni, hogy a pasi odavan érte, ettől fog megbízni benne, ha ez nincs meg, kapcsolat se nagyon lesz.
2017. máj. 2. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Úgy gondolom, hogy oda-vissza kell keresni egymást ráadásul, hogy nem régen ért véget egy 4 éves kapcsolata. Nem akarom ráerőltetni magam. Ismerkedésnél mindig a férfi keresett többször ráadásul minden nap. Ezek alapján vagy túl korai lehet neki vagy igazából nem tudom miért nem keres... Nekem is mikor véget ért a hosszú kapcsolatom 5 év én is nehezen léptem túl kellett az idő, hogy el tudjam felejteni a másikat..
2017. máj. 2. 16:29
 8/12 anonim ***** válasza:
79%
Udvaroljon az, aki a 19. században él :) vagy aki udvaroltatni akar, az a kapcsolatban se várjon egyenlőséget. :)
2017. máj. 2. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egy próbát megér.Írj rá,vagy valami és ha nem reagál,hagyd a francba.
2017. máj. 2. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

#6


Arany középút esetleg? Egyenő mértékben kellne keresniük egymást. Ez már 1850, hogy az erkély alatt szerenádozzon meg ugrájon pasi, mire a nő nagy kegyesen szóba áll vele. Esetleg.

2017. máj. 2. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!