Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek tényleg van olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek tényleg van olyan pasi, aki, ha szerelmes/meg akar szerezni egy lányt, akkor nem keresi minden nap?

Figyelt kérdés
Chaten, telefonon, akárhol. Nekem ez elég furcsa, 2 randink volt eddig, amik hihetetlenül jól sikerültek, komoly, értelmes, nehezen megközelíthető pasi, nem az a típus, aki szórakozna egy lánnyal - ha valakivel csak szexelni akar, akkor azt mondja, ha többet, akkor azt. Viszont, nagyon furcsállom, hogy van, hogy egész nap nem keres/vagy csak este/vagy én írok neki. Pedig egyébként elég komolynak tűnnek a szándékai. Lehet, hogy ő magának valóbb típus? Csak mert eddig azt szoktam meg, hogy ha egy pasinak kellek, azt le se lehet vakarni...

2017. máj. 2. 17:11
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

"Csak mert eddig azt szoktam meg, hogy ha egy pasinak kellek, azt le se lehet vakarni..."


Hát, akkor most nem ez van. Lehet, van neki saját élete is :) de az is lehet, neked kell egy kicsit több energiát beletenned. Az ismerkedésnek nem arról kell(ene) szólnia, hogy az egyik fél meg akarja szerezni a másikat, az meg nagy kegyesen belemegy.

2017. máj. 2. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Nekem is van saját életem, képzeld el, egyetemre járok, sportolok, de ha valaki érdekel, arra minden szabad pillanatomat ráfordítanám :D Ezért vannak kétségeim...van olyan ember, aki nem igényli a mindennapos kapcsolattarást? Ha van, az írhatna, mert akkor nem aggódok.
2017. máj. 2. 17:26
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Más dolga van. Egész nap nem keres? Dolgozik. Azonkívül meg nem is ismered, hogy milyen valójában. Azt mondta, amit hallani akartál.
2017. máj. 2. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Az én barátom is ilyen volt az elején. Volt hogy a randi előtti napon rám sem írt egy betűt sem...azt se tudtam lesz e vagy nem. Volt hogy beszélgetés közben egyszer csak nem irt vissza csak következő nap este..kiidegelt eléggé...össze is vesztünk emiatt azóta jobban figyel rá. Mondjuk ő azért volt ilyen mert nem volt előttem komoly párkapcsolata. Mert elég válogatós,olyannal nem akart összejönni aki nem fogja meg.Bár én ezt kétlem mert azt nem kell tanulni hogy ha valakit szeretsz és hiányzik arra ráírj vagy felhívd..szerintem ő is csak magának való jellem mint a te barátod..vannak ilyenek de tudom hogy szeret. Amikor együtt vagyunk az teljesen más
2017. máj. 2. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Van ilyen haverom, mindig beválik neki, a csaj folyton rajta gondolkozik, így teljesen belezúgnak mindig.


Én lányként is alkalmazom ezt, be szokott válni.


Ugyanakkor simán lehet, hogy csak nem kifejezetten érdekled, egy lehetőség vagy a sok közül..


Csak te tudhatod, melyik lehet.


Jó emberismerettel könnyű megmondani.

2017. máj. 2. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
87%
2 randi után senki nem szerelmes.
2017. máj. 2. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

"van olyan ember, aki nem igényli a mindennapos kapcsolattarást?"


Van olyan ember. :)

2017. máj. 2. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Igen, van olyan ember, aki nem igényli a mindennapos kapcsolattartást. Én randi szakaszos példám pl: 2-3 naponta írok, hogy megbeszéljük a találkát és személyesen beszéljük ki a mindennapi dolgokat. Nekem pl az lenne a fura, ha minden nap többször is rá kellene írni a másikra, még ha a fejemben is van a gondolata.
2017. máj. 2. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Igen, van ilyen, sőt, nőben is (én is ilyen vagyok például), szóval semmi furcsát nem látok benne.
2017. máj. 2. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Igen!


Attól, hogy marhára bejön a nő, nem akarom megfojtani rögtön azzal, hogy 2 percet nem hagyom békén.


Lehet, hogy most éppen azt bánod, hogy nem ilyen, de ha meg ilyen lenne, akkor itt nyavalyognál, hogy több levegőre van szükséged

2017. máj. 2. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!