Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Észrevettétek, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Észrevettétek, hogy minél csúnyább egy pasi annál jobb nőt akar?

Figyelt kérdés
Ez miért van?
2010. máj. 15. 19:06
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
81%
ezt én is tapasztalom
2010. máj. 15. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
76%
Én se tudom miért...:S
2010. máj. 15. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
95%
nem minden esetben van így. ez azért van mert általában minden hapsi jó nőt akarna magának, csak valaki belátja hogy nincs azon a szinten. ez csak annyit jelent szerintem hogy nem csak jóképű egoista fiúk vannak hanem ronda egoista pasik is xD
2010. máj. 15. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
34%
zavar h meg is kapja?
2010. máj. 15. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
igen észrevettük .. sztem az egy kicsit gázos szegény csávó hányszor pofáraehet .. XD dehát nem tehet rolla :/
2010. máj. 15. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
94%

Az ilyen pasik, önértékelési problémákkal küzdenek. Valamint, nincsenek igaz barátaik, akik megmondják nekik, hogy ez mégsem úgy van, ahogy gondolod, vagy vannak igaz barátaik, akik megmondják neki, hogy ez mégsem úgy van ahogy gondolod, de ők ezek után is ugyanúgy gondolják, hogy: De mekkora jó pasi vagyok!!! (van pár ilyen haverom)

Egy idő után, ha rájöttek, hogy mégsem abban a parkolóban keresgéltek, ahol az ő autójuk áll, akkor lemennek, és megpróbálják egy lentebb lévőben(már aki), de sok haverom van, aki 20-21-22 éves és még szűz, mert várja a topp nőt, akihez oda sem mer menni, de még ha oda is menne, csak kikacagná a nő...


egy 20 éves fiú véleménye...

2010. máj. 15. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:

19:09

ez az, hogy nem kapja meg!

Ugyanis valaki 35-40 éves és nem egy jó pasi, úgy általánosságban azért olyan nőket akar, akik nem az ő súlycsoportjuk.

Csak válogatnak, de hozzájuk illőt nem veszik észre.

2010. máj. 15. 19:24
 8/29 anonim ***** válasza:
2010. máj. 15. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
94%

Háháháhá xDDDDDD Na ezt jól megmondtad !

Kib*szottul élvezném, ha egy " olyan " pasi most olvasná ezt :-D

Ezt én is tapasztaltam különben, és még kicsit olyan durvábbak is a rondább srácok, mintha ők akarnák megmutatni, hogy mekkora macsók ők, közben meg olyan szánalmasak xD...

1x a ballagáson elkezdi az egyik ilyen fajta srác nekem, hogy " hogy tudtak igy megszépiteni a képen ? " s én gondoltam magamban " hát engem megszépitettek, viszont rajtad még a photoshop sem tudott segiteni, mint látom " xDDDDD wááá

2010. máj. 15. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:

"Csak válogatnak, de hozzájuk illőt nem veszik észre."


Nem vesznek észre?

2010. máj. 15. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!