Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! Észrevettétek hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Észrevettétek hogy minél csúnyább és kövérebb egy csaj, egyfolytában csak rinyál hogy miért kellenek a pasiknak a vékony cicababák, miközben ők is csak a leghelyesebb, legpénzesebb stb. pasit akarják maguknak?

Figyelt kérdés
Ez miért van?
2010. máj. 15. 19:10
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
43%
foggyanak le!
2010. máj. 15. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
52%

Mert nők. De a viccet félretéve, nem feltétlenül a nő a hibás, ha elhízik. Lehet, hogy genetikailag benne van a génjeiben az elhízás veszélye. De attól még nő, és ő is ugyanúgy szereti a szépet, jót, biztonságot nyújtó pasit. A rinyálást én annak teszem be, hogy ezzel akarják a saját magukkal való elégedetlenségüket ellensúlyozni. Viszont, nem minden kövér csaj ilyen szerintem. És amíg nem próbáltad a szexet egy húsosabb csajjal, addig ne mond, hogy a sovánnyal jobb:D

Olyan ez mint a pizza: Inkább a húsos, mint a gombás...

2010. máj. 15. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
24%

Van ilyen, igen:)

Míg én vékony és csinos vagyok, nekem nem kell jóképű és gazdag, hanem normális, és van egy csomó dagi lány ismerősöm, s bizony ők gazdag pasit akarnak és meg is kapják!

2010. máj. 15. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

Fiúban még több ilyen van.

Sok ismerősöm van, aki semmit nem tesz, hogy vonzóbb legyen, ráadásul természetük sem igazán jó...és hát topmodell leányzót akarnak.


19/F

2010. máj. 15. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

Amikor összejöttem párommal-nagyon helyes, kedves fiú- két teltebb lányimserősöm is el kezdte durván kritizálni: "óó xx sportot űz? az de gagyiii", stb.


Savanyú a szőlő, ennyi.

2010. máj. 15. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

"Amikor összejöttem párommal-nagyon helyes, kedves fiú- két teltebb lányimserősöm is el kezdte durván kritizálni: "óó xx sportot űz? az de gagyiii", stb.

"


A sport melyik bolygón gagyi?

2010. máj. 15. 19:26
 7/20 anonim ***** válasza:
2010. máj. 15. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Mármint a sportfajta, amit párom űz-arra tettek megjegyzést. Vicces.
2010. máj. 15. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

Hát bocs de nem tudok elképzelni olyan sportot ami gagyi.

Nyilván a tv előtt fagyit és bonbont zabálni közel sem annyira gagyi.


Szép kis szinvona

2010. máj. 15. 19:30
 10/20 anonim ***** válasza:

Nem. Csak az én ötletemet átvette, mert zavarja, hogy tényleg igaz, ha minél csúnyább egy pasi annál jobb nőt akar.

ez sajnos sokszor igaz.


De a dagi lányok is szeretik a gazdag jóképű pasikat...:D

2010. máj. 15. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!