Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 36éves független férfi vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Várakozó kérdése:

36éves független férfi vagyok és segítséget kérnék hol tudnék ismerkedni székely független odaadó hajasbabákkal Budapesten? Aki érdekelt írjon. Imádom a székely és erdélyi hajasbabákat. Romantikus vagyok.

Figyelt kérdés
2017. máj. 11. 19:53
 1/8 anonim ***** válasza:
84%
Hajasbabát nagy eséllyel játékboltban találsz.
2017. máj. 11. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Én élő hajasbabára gondolok akit kényeztethetnék!!Ilyenek írjanak.
2017. máj. 11. 22:02
 3/8 A kérdező kommentje:
Természetesen nem szex hanem házasság szintű kapcsolat érdekel csak.
2017. máj. 11. 22:03
 4/8 anonim ***** válasza:
33%
Költözz ki hozzájuk! Így mindenki jól járna.
2017. máj. 11. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Bárcsak lenne hozzá elég pénzem mennék is.Gyűlölöm Magyarországot hiába itt születtem itt nőttem fel de nem olyanok az emberek mint régen.A székelyeknél elég sok hagyomány él még meg ahogy olvasok róla ha valaki odamegy szétnézni náluk nem kutyaként bánnak az emberrel mint itt sok helyen.Hiába szegények de sok szeretnivaló plüssbaba lehet közöttük akiket az ott élő mocskos román férfiak vesznek feleségül akik csak inni tudnak meg verekedni.
2017. máj. 11. 23:12
 6/8 anonim ***** válasza:
96%

Ha legközelebb parkettát lakkozol, gondoskodj róla, hogy járjon a levegő. Egyszer én is ugyan így jártam.

30/f

2017. máj. 11. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mért mocskosak a román férfiak?Honnan vagy olyan biztos benne h csak isznak,és verekednek?Voltál jelen ilyen helyzetbe?
2017. máj. 12. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
90%
Lol. Ismétlem, LOL.
2017. máj. 12. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!