Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Internetről találkozom egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Internetről találkozom egy nővel, már többször leírta/elmondta, hogy mennyire szereti a virágokat. Ez célzás arra, hogy vigyek neki?

Figyelt kérdés
2017. máj. 17. 23:05
 1/7 anonim ***** válasza:
90%
Ha nem is konkrétan célzás, de ha már tudod, hogy szeret valamit akkor miért ne akarnál magadtól is a kedvében járni?
2017. máj. 17. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
36%
Próbáld meg először, hogy viszel neki egy hengerfej tömítést, és ha nem örül neki, akkor jó lesz a virág.
2017. máj. 18. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha úgy alakul, hogy idővel kapcsolattá fejlődik a dolog (kívánom szívből), akkor meglepném néha. Majd. Virág, csoki, ajándék első pár randin. Ha egy dolgot megtanultam, az az, hogy felesleges. Most őszintén, az idődnél értékesebbet mi mást tudnál adni??? Nem vinnék virágot randira.
2017. máj. 18. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nálam nem lenne az. Én is növénybzi vagyok, de nem kellene virág.
2017. máj. 18. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mondjuk úgy hogy finoman célzott rá és ezzel megkönnyítette a helyzetedet. Nem kell túlspirázni, ez egy gesztus, hogy gondolsz Rá!!! :)
2017. máj. 18. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ez mondjuk attól függ, ki adja a virágot. Nekem többen hoztak már első randira virágot, mindnek mondtam, hogy felesleges, de a mostani páromnak (remélhetőleg utolsó is) később elmondtam, hogy tőle veszettül jól esett a virág.
2017. máj. 18. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem, ez arra célzás, hogy szeretné, ha egy kaktuszt feldugnál a seggébe.
2017. máj. 18. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!