Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért hiszik azt a férfiak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hiszik azt a férfiak, hogy ha egy nő egyszer akar tőlük valamit, akkor az azt jelenti, hogy mindig is akarni fog?

Figyelt kérdés

A kérdés nem provokatív, saját példámon tapasztalom.

Voltak próbálkozásaim, voltak férfiak akikkel randiztam 2-3 hetet majd dobtak, mondván h nincs meg a szikra, nem szerettek meg stb. jobb esetben közölték, de volt aki felszívódott, többynyire a legmegalázóbb módón léptek le mellőlem. Exek úgyszint, x hónap/év járás majd szakítás után evidens számukra, hogy bármikor visszajöhetnének, vagy bepróbálkozhatnának, aztán mikor elutasítást kapnak csak pislognak, hogy dehát miért???


Legabszurdabb példa, első kapcsolatom 18 évesen, két hetet jártunk a pasival (!) abból állt a kapcsolat, hogy fogtuk egymás kezét, csók se volt. Dobott, mert nem voltam elég jó, előtte közölte, ha talál jobbat nem fogok neki kelleni. Na 10 évre rá megjelent a házamnál, hogy beszélgetni szeretne, és újrakezdeni (??) merthogy ő megbánta, és nem bírta felfogni hogy nekem ő már nem kell.

Vagy randik, ahol tavaly dobtak, megaláztak, elkezdtek ezek a férfiak megkeresni, hogy ők találkoznának velem, és mikor mondom h bocs de már nem, értetlenkednek, hogy dehát tavaly még akartam... megjegyzem szex se volt velük, szóval nem hinném h arra kellettem volna.


Nemtudom ti hogy vagytok vele, de én úgy működöm, hogyha csalódom egy férfiben, nagyon megbánt, vagy dob, úgyvagyok vele magára vessen, elég szenvedést okoztak nekem akkor, így kiábrándultam belőlük, és gyakorlatilag a kiábrándulással együtt elmúlik a kémia is, meg minden, abszolút nem tudok rájuk férfiként nézni már. Ezt elis mondom, ők mégis azt hiszik evidens hogyha egyszer kellettek, később is kellenének, pedig épphogy nem.


28N


2017. máj. 21. 10:39
1 2 3 4
 1/32 A kérdező kommentje:
Még hozzátenném, hogyha nekem egy férfival vége akkor vége, nincs utána csetelés, találkozás semmi, hanem pont. Szóval jelet nem kapnak tőlem ami félreértelmezhető lenne. Mégis a semmiből eszükbe jutok.
2017. máj. 21. 10:41
 2/32 anonim ***** válasza:
1%

nem olvastam végig, de:

egy férfi tudja jól, ha egyszer megkapott egy nőt, valószínű ott legközelebb sem kell túl sokat tenni.

ergo, mindig a legkönyebben megkapható p/*/ciforrást keressük.

ilyen egyszerűen működünk.

és a sok naív nő meg elhiszi, szexel velünk párszor, aztan persze megint tönkremegy, és ezért van az h minden férfi g/*/ci meg csak szexre megy. persze, mert sok nő, meg van olyan sügér, hogy elhiszi a férfinak a dolgokat.

túl kéne látni!!!!

rém egyszerűen működünk ám :P


26/F

2017. máj. 21. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 A kérdező kommentje:
pedig végigkellett volna olvasnod, mert leírtam: nem feküdtem le velük
2017. máj. 21. 10:46
 4/32 anonim ***** válasza:
9%
#2 Nő létemre egyet kell értenem veled. :D Csak azt a nőt lehet kihasználni, aki hagyja magát. És ilyenkor hibáztathatjuk a férfiakat, de ez nem változtat a tényen, hogy ki lettünk használva. Ahogy az angol mondja: "you can't be unfucked" :D
2017. máj. 21. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 A kérdező kommentje:
ez így van, csak esetemben szó sincs arról, h kihasználtak volna.
2017. máj. 21. 10:51
 6/32 A kérdező kommentje:
örülnék ha valaki végigolvasná a kérdésem is, és az alapján kommentelne.
2017. máj. 21. 10:51
 7/32 anonim ***** válasza:
100%
Én sem értem, hogy mi ez a dolog a pasiknál, én olyan vagyok, hogy ha kimondom, hogy szakítás, vagy valakivel nem jön össze a dolog, akkor többé nem érdekel, nem keresem, továbblépek. Nekem is kb az összes pasi, akivel valaha volt dolgom, akár csak randi, akár kapcsolat, vagy szex, szinte mindegyik keresett még később is. Nem tudom, ennek mi értelme, gondolom sérti az egojukat, hogy már nem kellenek.
2017. máj. 21. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
84%

#4-es vagyok

Kérdező, hozzám is mindig visszatáncoltak az exeim a szakításuk után, vagy még a nem működő párkapcsolatuk közben. Igen, azért csinálják mert úgy gondolják, hogy ha egyszer már megkaptak, később sem kell sokat tenni értünk. Persze van amikor szerencséjük van, és tényleg összejön nekik pár kaland az exszel. Az előző kommentemmel csak arra akartam rávilágítani, hogy egy okos nő nem megy bele semmi ilyenbe.

2017. máj. 21. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
100%

2,amit itt leirtal azaz en jelenlegi esetemre igaz.

Vicces am,hogy nem birja felfogni,hogy nem fogok lefekudni vele.



kerdezo, szerintem szimplan csak nincs senkijuk,es eszukbejutsz. Aztan hatha osszejon alapon beprobalkozik

Nekem is vannak ilyenek. De meg olyan is , aki folyton felbukkan , ha epp egyedul marad,es beprobalkozik,pedig en meg a randi szintig se jutottam el vele soha,mar evek ota megis mindig visszater.

2017. máj. 21. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 A kérdező kommentje:
na de az is elég nekik ha érzelmileg megkaptak? mire jó utána még ezt felforgatni, pláne ha valóban nem kellettem nekik? persze egyszer sem mentem én sem bele, ha akarnék se tudnék, mert mihelyst vége valaminek, akkora tüske marad bennem, hogy nem tudok az adott partnerre már férfiként nézni.
2017. máj. 21. 10:59
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!