Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit jelent az, ha egy pasi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent az, ha egy pasi arra kér hogy én utaztak őhozzá egy randi miatt?

Figyelt kérdés
Én szlovákiai ők Magyarországi. Jó, el tudnék menni de nem fordítva kéne lennie? Sértő hogy ezt feltételezi hogy én mennék el, vajon mit képzel? Nálam ez kizáró ok. Le is tiltottam.

2017. máj. 21. 18:13
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
45%

Várj csak, mitől kellene fordítva lennie? Csak nem ez is a "férfi dolga", hogy ismerkedéskor utazzon a hölgyhöz?

Találkozzatok félúton, aztán a probléma megoldva. Bar ha letiltottad, akkor mar mindegy.

*választható sértés

2017. máj. 21. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
56%
Csak annyit jelent, hogy szeretett volna veled élőben személyesen is találkozni, szemügyre venni és megismerni. Nem lehetett volna megbeszélni a dolgot esetleg , hogy neked más az elképzelésed (?) mert meglehet, hogy hajlott volna arra, hogy akkor ő keres fel téged.
2017. máj. 21. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
85%

Én rendszeresen így járok.

Persze nem is megyek el.

Mit képzelnek?

Ők írnak rám. Ők kezdeményezik a "randit" és én utazzak hozzájuk? :D Meg vannak ezek buggyanva.

2017. máj. 21. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
17%

Elég nehéz eset lehetsz, de szerintem jól tetted, jobban járt az illető, megkímélted magadtól. Plusz úgy is akad majd másik palimadár, akit szívathatsz. Úgyhogy fel a fejjel!


25F

2017. máj. 21. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
27%
Fel tole hogy sikertelen lesz a randi es nem akar felesleges koroket futni. En sem mennek.
2017. máj. 21. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
21%
Én is kértem már meg lányt arra, hogy jöjjön le hozzám BP-ről. Csak ~45km. Itt jobban tudtunk egymásra figyelni, kettesben lenni. Míg nála ez nem megoldható. Nem értem ez miért akkora gond. Utaztam már 200km-t is emiatt. De mindig kölcsönös volt.
2017. máj. 21. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Mindig ez van. Oké egyedül álló vagyok de ez nem jelenti azt hogy már akkor bármi áron szaladok hozzájuk. Úgy érzem hogy hülyének néznek! Volt olyan is bár az ritka nagyon hogy pasi írta hogy ő jön, nem gond. Akkor legalább tudtam hogy néz valamibe.
2017. máj. 21. 19:06
 8/17 anonim ***** válasza:
0%
Nem értem miért vagy fent egy társkeresőn ha csak csacsogni akarsz meg levelezni, találkozni meg nem xD Ki sem kellett volna írnod ezt a kérdést, ugyanis innen megmondom neked, hogy nem tetszett neked a f a sz i a képe alapján, a stílusa sem, meg semmije sem. Ha úgy nézett volna ki mint az alain delon fiatalon, azt írta volna, hogy atomkutató akkor tuti hanyatt homlok futottál volna Magyarországra xD.
2017. máj. 21. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Kérdeztem kapcsolatot akar? Ő nem tudja. Azt felelte. Meg szexet azt szeretne mert rég nem volt neki. Amúgy másokkal is ismerkedik azt válaszolta, mert kérdeztem akkor miért esik neki rosszul ha letiltom. Nem értem a pasikat. Bevonulok apácának inkább!
2017. máj. 21. 19:14
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

#9: a kérdéses pasi annyi nőt rendel magához, amennyit csak sikerül neki. 1-2 dugás, mást nem akar.

Jól tetted, hogy nem mentél.

2017. máj. 21. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!