Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek komolyan gondolja?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek komolyan gondolja?

Figyelt kérdés

Neten ismerkedtunk meg, 2x randiztunk majd a 3. talalkozo alkalmaval egyutt is aludtunk es lefekudtem vele. Nem igy terveztuk, de kicsit sokat ittunk es nem birtuk... Az eset utan azt hittem, hogy mar nem is fog keresni mert a pasiknak evileg nem erdekes a no ha konnyen megkapjak... (Kirtam itt kerdest es mindenki azt irta hogy felejtsem el a pasit mert mar nem fog keresni ezek utan). Ehhez kepest o azota is minden nap keres. Az eset ota nem talalkoztunk mert videkre kellett utaznia, de minden nap ir, 2-3x hiv, es azt mondja mar alig varja hogy ujra talalkozzunk. Illetve beszelgettunk es spontan megkerdezte, hogy mi most egyutt vagyunk? En zavarba jottem es kinyogtem hogy hat szerintem nem, mert ha egyutt lennenk akkor azt nem kene kerdezni. Erre hozzatette hogy "meg..." (meg nem vagyunk egyutt).

Akkor lassan elkezdhetem komolyan venni? Mert az itteni kommentek utan tenyleg le is mondtam rola, de o rolam nem...


2017. máj. 21. 20:01
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Most komolyan ismeretlen emberek véleményére adsz ilyen mértékben? Ha napi többször felhív, akkor biztos, hogy komolyan érdekled. Nyugi.
2017. máj. 21. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy tevhit, hogy varni kell a szexszel heteket, honapokat. Nem ez alapjan dont egy ferfi, hogy mennyire vesz komolyan.

Nyilvan mas eset, ha van egy hired, hogy mindenkivel azonnal lefekszel.

2017. máj. 21. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem komolyan gondolja.

Amúgy nem gondolnám, hogy van ilyen "szabály". Attól leazel értékes, hogy milyen ember vagy, nem attól, hogy vannak szexuális vágyaid.

Amúgy olyan is van, hogy hónapok után adod be a derekad, és felszívódik a pasi. Ennél már jobb, ha ez a lekopós típus három randi után kopik le.

2017. máj. 21. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
mi lenne ha a saját fejed után mennél, ha már szexelni van eszed a 3. randin.. és nem az ide irogatók tanácsai szerint élnéd az életedet... felnőtt emberként!
2017. máj. 21. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Mi 8nap utan, a masodik talalkozasunkkor fekudtunk le egymassal parommal. 5,5 eve vagyunk egyutt. Szerintem hulyeseg a strigulakat huzni, hogy mikor 'szabad' lefekudni egymassal...

30N

2017. máj. 21. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Igen.
2017. máj. 22. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!