Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek a barátnője volt?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek a barátnője volt? Ezek után lépjek egyáltalán?

Figyelt kérdés

Egy áruházban dolgozom pénztárosként. Egy ideje felfigyeltem egy fiúra, eléggé bejön nekem a stílusa és a hangja, már amennyit látok és hallok belőle. Nagyon jól szituált, udvarias, mindig jól öltözött fiú, 25-30 közzé tippelném. Ma délután megint nálam fizetett és a telefonján megláttam a háttérképet, egy lány volt, ült a fűben egy kutyával. Egyből arra gondoltam, hogy a barátnője. Ami csak azért furcsa, mert ezt a fiút én eddig csak egyedül, vagy a szüleivel láttam eddig a boltban. Most nem tudom mit csináljak, ezek után nem vagyok benne biztos, hogy megadnám neki a számom, mert csak arra tudok gondolni, hogy a barátnője, ugyan ki más lenne?

Szerintetek mit csináljak?


2017. máj. 21. 23:01
 1/7 A legrosszabb ***** válasza:
100%
99,999%, hogy a barátnője. Nyilván nem a nővéréről tesz ki egy pasas hátterképet a telójára. A csaja talán másik városban él/tanul/dolgozik/stb. Erre nem gondoltál? Amúgy nagyon szemfüles, rafinált megfigyelő vagy.
2017. máj. 21. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A legrosszabb ***** válasza:
Jav.: háttérképet* (Sorry.)
2017. máj. 21. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Nagy az esély rá, hogy az, de lehet, hogy csak egy nagyon jó barátja.. :)

Vagy csak egy kép a netről. Vagy egyéb, harmadik eshetőség.

Nagyon bánom, hogy nem nyitottam felé hamarabb, míg nem tudtam ezt.

De ha a barátnője lenne, akkor szerintem eljött volna már vele együtt a boltba.

2017. máj. 21. 23:16
 4/7 anonim ***** válasza:
Vegezd a munkád.
2017. máj. 21. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

"ha a barátnője lenne, akkor szerintem eljött volna már vele együtt a boltba"


Másik városban dolgozom, munka után ott szoktam elmenni boltba.


Soha nem volt velem ott a barátnőm, szoktunk együtt is vásárolni, de a helyi boltba.


Miért lenne ilyen egyértelmű, hogy ha van barátnője valakinek, akkor mindenképpen együtt vásárolnak?

2017. máj. 21. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
*helyi boltban.
2017. máj. 21. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Figyelj. Kérdezz rá, nem fogja leharapni a fejed. Könnyen lehet hogy a barátnője, de ha soha nem próbálod meg, akkor egész életedben bánni fogod.
2017. máj. 22. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!