Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » R*b*nc*s egy ilyen rövidnadrag...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

R*b*nc*s egy ilyen rövidnadrag egy randira?

Figyelt kérdés
[link]
2017. máj. 22. 19:10
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
Ami kicsivel (4-5cm) térdfölötti az rendben van, nekem.
2017. máj. 22. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
85%

Ez nagyjából olyan mintha egy férfi felhúzna egy boxeralsót és abban menne.

Azt veszel fel randira amit akarsz, de a ruházatod nagyban befolyásolja majd azt, hogy a férfi hogyan viszonyul hozzád.

Egy combig érő short + magassarkú + top összeállításnál ne lepődj meg, ha elsősorban az fogja érdekelni amit lát.

2017. máj. 22. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:

[link]

Egy combig érő shortra és nem magassarkúra hanem sportcipőre gondoltam egy sima ujjatlan felsovel nem kivagott

2017. máj. 22. 19:18
 4/28 anonim ***** válasza:
100%
17 évesen, 30 fok felett teljesen rendben van így menni egy sétára a Duna parton, várban, de felnőttként, májusban kifejezetten utca sarki viselet.ilyen szerkoban max a Mekibe lehet bemenni.
2017. máj. 22. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
100%

Ha így áll rajtad mint a képen akkor mondom, nem kell aggódnod, meg akar majd dugni.

Az meg utólag derül majd ki, hogy többet is akar vagy sem.

2017. máj. 22. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
100%
Most őszintén: nem bírsz ki egy-két órát egy farmerban vagy hosszabb szoknyában? Ez így már majdnem olyan, mintha árulnád magad, és a testeddel akarnál hódítani, nem a személyiségeddel.
2017. máj. 22. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
Szerintem nem.
2017. máj. 22. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:
Belebújos cipőre gondoltam nem kifejezett sportcipőre 22 éves vagyok. Nem kifejezetten első randira
2017. máj. 22. 19:27
 9/28 A kérdező kommentje:
És a seggem nem latszik ki a nacibol
2017. máj. 22. 19:28
 10/28 anonim ***** válasza:
100%

Te kédezted, hogy milyen, de mégis te akarsz meggyőzni minket... Ha már eldöntötted, hogy ezt veszed fel akkor miért kérdezed meg?

Nekem rbancos lenne jah. Nagyjából nem érdekelne, hogy milyen a lány, inkább az, hogy hogyan tudnám megfektetni még aznap.


Sokfelé járok és igen, a főút melleti prostikon szokott lenni ilyen ruci (vagy egyrészes, feszülős könnyen fel/lehúzható). Egyedül a sportcipő nem stimmel mert többnyire tűsarkú, nyitott elejű platformszandálban vannak.

2017. máj. 22. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!