Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Most mi a fenét csináljak?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mi a fenét csináljak? Nem tudom, mit érzek.

Figyelt kérdés

Van egy fiú, pár hónapja ismerkedtem meg vele. Nagyon jól kijöttünk az első perctől, tényleg rengeteget beszéltünk, ömlengtünk és vonzónak is tartom, ő is engem, flörtölgettünk és igazából most is húzzuk egymás agyát. Múltkor felhozta, hogy nagyon élvezi ezt a "kis játékot", de azért úgy látja, tartunk azon a ponton, hogy tisztázza, nem akar velem kavarni, mert nem erre vágyik, főleg velem. És ennek nagyon is örültem, viszont az egész játékosság és "szabadság" kicsit ezzel a kijelentéssel megszűnt. Úgy érzem, mintha csak akkor közeledhetnék felé újra ugyanúgy, ha egyértelműen kimondom neki, hogy akarok tőle valami komolyat. De én ezt nem tudom! Azt nyilván tudom, hogy én is hosszú távra tervezek, de nem vagyok biztos abban, hogy működne is, most, így, vele.


És van egy jó barátom, aki szintén jóban lett ezzel a sráccal. Régebb óta ismerem, eddig egyáltalán nem így tekintett rám, sőt, gyakran szekált is vele, hogy túl komolyan veszem. Újabban viszont mintha túlmennénk a baráti csípkelődésen és elkezdett volna nőként kezelni. Csomó olyan dolgot elmondott magáról, amit eddig soha, tisztázott minden régi rossz megjegyzést rám (régen sokat piszkált, hogy "miért akarok mindenkinek jót és éljem már a saját életem, ne emésszem magam miattuk") és hasonlók. És sok olyan helyzet volt, amikor egymást támogattuk és eléggé úgy érzem, hogy kötődik hozzám, jobban, mint barát. Tudja, hogy hogy áll hozzám a másik srác, bár nem beszéltem vele erről. Kicsit olyannak tűnik, mint aki beletörődött, hogy a másik sráccal alakul valami. Viszont mióta észrevettem, hogy mennyire hölgyként kezel és milyen figyelmes velem, azóta ő is elkezdett kicsit tetszeni. Pláne most, hogy a másik helyzetben (annak ellenére, hogy végülis korrekt), kicsit sarokba szorítva érzem magam.


Ne ribizzetek le, nem akarok senkinek rosszat és nem tudom, mit tegyek, hogy ne bántsak meg senkit. :( Mindkettőjük annyira szeretni való, de egyikükhöz sem szeretnék úgy közeledni, hogy a másikkal nincs lezárva a dolog, már csak az ő jó kapcsolatuk miatt sem.


Az első fiú 23, a másik 26, én 21.


2017. máj. 22. 22:03
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Azt szokták mondani, ha 2 pasi közül nem tudsz választani, akkor egyiket sem szereted igazán.
2017. máj. 22. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
91%

+1

Csináld mind kettővel

2017. máj. 22. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha zavarná az egyiket hogy a másikkal kezdeményezel, akkor hagyjad mindkettőt. Viszont ha mindkettőnek tetszel és neked is ők, akkor próbáljátok ki a hármast. A double penetration-t ajánlom, már én is csináltam egyik jóbarátommal egy kedves lány ismerősünkön. Felejthetetlen élmény volt, a barátság is megmaradt mindkettőjükkel.
2017. máj. 23. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mi a faxért kell ilyen hosszan leírni a szitut?
2017. máj. 28. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Hát, ha az a jóbarát kételyeket okozott a másikkal kapcsolatban...

lehet egyik sem az igazi, de talán ő áll közelebb hozzád.

Vagy játsz nyílt lapokkal, és beszélj velük, mire számíthatsz.


N

2017. máj. 28. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!