Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nőktől/csajoktól kérdezném,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőktől/csajoktól kérdezném, akik alacsony (<=170) pasival járnak! Miért vonzódtok a párotokhoz, ha a nőknek elvileg csak a magas, férfias alkatú pasik jönnek be?

Figyelt kérdés
Többször olvastam itt a gyk-n nőktől, hogy "nekem is alacsony pasim van, ráadásul még a 170-t sem éri el"... Ha ez igaz, akkor kíváncsi lennék, hogy miért is vagytok együtt az alacsony pasitokkal, mikor megkaphatnátok férfias és magas pasikat is, akikből ráadásul jóval több is van, szóval más tekintetben (belső, egzisztencia, arc) is ugyanúgy megtalálhatnátok a számításaitokat. Én 170 vagyok, szűz és ahogy látom az alacsony pasi a nők szemében az a kategória, ami a férfiak szemében a kövér/elhízott, rövid hajú konyhásnéni alkatú nő. Szóval abszolút nem vonzó, sőt egyenesen taszító. Amikor összejöttetek az alacsony párotokkal, akkor mi(k) volt(ak) az(ok) a döntő faktor(ok), amelyek háttérbe tudták szorítani azt a tényt, hogy a pasitok nem férfias, de mégis összejöttetek vele. Amikor társaságban vagytok mit gondoltok róla? Titkon vágytok egy magas pasira és adott esetben csak kényszerből vagytok vele együtt (amíg nem találjátok meg a nagy Ő-t) vagy tényleg képes a hiányosságát más téren annyira kompenzálnia, hogy ugyanolyan vonzó tudjon lenni, mint mondjuk egy átlagos diplomás 180 magas helyes és sportos férfi. A legjobban arra lennék kíváncsi - az iménti gondolatmenettel kapcsolatosan - hogy a külsőtök volt a korlátozó tényező, hogy ne tudjatok összejönni egy valóban vonzó, férfias, magas pasival vagy van köztetek kifejezetten szép nő is és ennek tudatában sem derogált összejönni az alacsony párotokkal.

2017. máj. 23. 22:20
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
67%

Xdddd

Az en parom 175, irrital ha valaki sokkal magasabb nalam, tehat nekem a 170-175 az idealis, a nagyon maximum a 180, de akkor ha mar magas akkor legyen tenyleg tokeletes minden egyeb teren. Ja, szep no vagyok, szinte akarkivel lehetnek aki bejon. Ez meg egy jo debil kerdes.

2017. máj. 23. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
A 175 mondjuk totál átlag és látványosan magasabb, mint a 170 centi amennyi én vagyok. Elég nagy intervallumot adtál meg.
2017. máj. 23. 22:24
 3/19 anonim ***** válasza:

158 cm magas vagyok és a barátom 169 cm. Nekem ez pont jó.

Voltam már az életben 180-nál magasabb fiúval, de vele pl kényelmetlen volt. Meg sem tudtam csókolni amikor akartam, stb. Az én magasságomhoz számomra pont egy 170 körüli fiú illik.


Amúgy a barátom ha kíváncsi vagy rá átlagos arcú, jól öltözött és igényes kinézetű, egyetemista, izmos-sportos, vicces, magabiztos, tökös, jó dumás típusú fiú. Nagyon szeretem és jó vele lenni. Másfél éve vagyunk együtt. Nem kényszerből vagyok vele és nem nézek vágyakozva a kétméteres férfiakra.


20/L

2017. máj. 23. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

én biztos nem járnék olyan kicsi pasival mondjuk lány létemre elég magas modell alkatom is van 180 cm magassarkúval pedig vagyok 187 188 is

az összes pasim 180 felett volt az alacsony férfiakat gyerekeknek érzem valamiért

2017. máj. 23. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

4:

Ezzel szerintem nincs semmi gond, unokatesóm is 177 centis lány, neki is a barátai mindig ilyen 185-190-nél kezdődtek egész életében.


Csak a kérdező nem veszi észre, hogy van rengeteg 150-165 centis lány is a világon.

2017. máj. 23. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
48%

#4

Akkor téged láttalak ma a 3-as metrón? :D

Pedig úgy voltam vele, hogy leszóllítom csak pont a barátnőjével beszélt végig meg jó nagy volt a tömeg is az eső miatt és abszolút nem is az én súlycsoportom volt a nő. Pedig eléggé bejött ahhoz képest, hogy a válláig értem kb. :D

2017. máj. 23. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
35%
Jaguar, te csak ne szólítgass le senkit, oké? Nőgyűlölőként ne akarj nőt.
2017. máj. 23. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

"Csak a kérdező nem veszi észre, hogy van rengeteg 150-165 centis lány is a világon."


Csak a probléma itt kezdődik, hogy a 160 körüli csajok is szinte kivétel nélkül magas pasikra vágynak. Nem meglepő, hogy annyira gyakori látvány a colos fiú-pici csaj párosítás. Úgy írod ezt, mintha törvényszerű lenne a magas pasi-magas csaj, alacsony pasi-alacsony csaj párosítás. A valóságban azonban az alacsony pasik pont amiatt esnek a két szék közé és kerülnek periférián kívülre, mert a magasság alapvetően egy vonzó férfi nemi jelleg, amire a gazella alkatú csajok mellett a pici csajok is ugyanúgy áhítoznak. Ha ennek nem lenne valóságalapja akkor meg sem fogalmazódott volna bennem ez a kérdés főleg, hogy nekem a pici csajok jönnek be.

2017. máj. 23. 23:58
 9/19 anonim ***** válasza:
9%

#7

Egyrészt, ki vagy te, hogy megszabd bárkinek mit csinálhat és mit nem?

Másrészt, nem vagyok nőgyűlölő csak keserű. Az pedig ami ezen az oldalon folyik sok pozitív benyomást nem tesz rám.

Vagy nem találod érdekesnek, hogy szinte nulla olyan kérdés vagy válasz van nők által ami kellemesebb érzéssel töltene el? Lásd ezen megnyilvánulásodat is bár nem tudom ki vagy.

2017. máj. 24. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagyok gép, akinek a specifikációjába bele van írva, hogy csak magas pasikkal kompatibilis, mert a gyártósoron egyformán ilyen igényűre szabták, ahogy a többi pármilliárdot. Örülnék, ha nem mindig a hiszti menne minden miatt, hogy milyenek a nők. A nők sokfélék. És klasszak. Pont úgy, mint a férfiak. Az alacsonyak is. El sem hiszitek, milyen változatosak az emberek, csak folyamat az idétlen sztereotípiákon tudtok pörögni. Remélem, világos, hogy ezzel magatok alatt vágjátok a fát és búcsúztok el önként a lehetőségektől.


A másik, ha valakit szeretek, nem centiben mérem. Valami megfogott benne, ez meg soktényezős. Nem csak egy magasra lehet felnézni. A párom 170 körül van (én 168), nekem a humora tetszett, az öniróniája, a lazasága, az, hogy egy nagyon széles látókörű, okos ember, baromi nagy elfogadással mások felé (felém is), céltudatos és tud bánni velem is. Soha nem hozta szóba a magasságát és én sem, soha nem szorongott emiatt. Legfeljebb csak poén szinten. Vagy bók szinten. Emlékszem, az egyik puccos bulira mikor együtt mentünk, megjegyeztem, hogy nem akarok magassarkút venni, mert mi így passzolunk és amúgy is kényelmetlen, hiába nőies. És annyira édes volt, mikor rávágta, hogy: hidd el, nőiesebbnek fogod érezni magad, mint a legtöbb tűsarkús. Teszek róla. (egyébként tényleg tett róla, de ő ilyen, sok magasabbat megszégyenítő kiállása van). (:

2017. máj. 24. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!