Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Pasik mi jut eszetekbe egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik mi jut eszetekbe egy olyan nőről aki mondjuk márkás drága táskát hord (pl Michael Kors)?

Figyelt kérdés
Tudjátok a sminkelt, drága táskás nőkre gondolok. Nem gondoljátok őket anyagiasnak? Csak mert egy ilyen táska egy havi fizetés. (nem vagyok irigy mielőtt valaki ezt mondaná, nekem is van, de ritkán használom)

2017. máj. 26. 18:28
1 2 3 4
 31/32 A kérdező kommentje:

utolsó. nem megmondtam h en is ilyet hordok? :D


utolsó előtti, igen ezt en is láttam olaszországban, nagyon tetszett :)

2017. máj. 27. 13:49
 32/32 anonim válasza:
Ha egy férfi nagyon jól ismeri a női világmárkákat az nekem fura .Biztos nincs gond vele de én nem kezdenék vele maximum baráti viszonyt 😊
2017. aug. 21. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!