Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lemondta a lány a randit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lemondta a lány a randit "mert tanul", most akkor mit kezdjek a 14 ezer forintos rózsacsokorral? Jogos ha szétverem a betonon? :D

Figyelt kérdés

Nem elég hogy szállja 700 Ft volt (20 szál), még délelőtt be kellett szereznem, erre a mai randit lemondta fél órája. Ez lett volna a 4. randink amúgy. Nincs előjele hogy nem akar találkozni többet, csak nem ér rá.

(Nem tudom odaadni rokonnak mert távol vannak, és nem akarom másnak adni mielőtt ezt írná valaki, de a lánnyal sem tudok így találkozni.)


2017. máj. 28. 16:58
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
93%

Lefényképezed és elküldöd neki. Maximum hozzáfűzöl még valamit.

A másik dolog meg, hogy mi a tökömnek 14.000 forintos rózsacsokrot venni randira?! :O

2017. máj. 28. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
88%
A saját fejeden verd szét inkább :D Nem gondolhatod komolyan, h a 4. randira ilyennel készülsz...hogy úgy mondjam ez way waaaaay too much...a csajok nem szeretik az ilyen túlzásokat, csak a gold diggerek.
2017. máj. 28. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
92%

Nem értem miért kell ilyen drága csokorral készülni a 4. randira. Max évfordulón örülnék ilyennek, egyébként randizós fázisban eléggé ijesztő lenne.

Nem igazán tudsz mit csinálni vele, odaadod másnak vagy kidobod, betonon ne verd szét, elég hülyén nézne ki.

25/N

2017. máj. 28. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
82%
Add oda anyukádnak vagy vidd el a temetőbe elhunyt rokonnak. Most komolyan. Miért kel ilyen drága virágot venni? Nem fog jobban szeretni.
2017. máj. 28. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
89%

Szerintem is butaság volt ennyit költeni egy 4. randira, számomra is inkább riasztóan hatna, mint hízelgően. Ha virággal akarsz készülni, akkor inkább max 3 szál, és minimális díszítés, az inkább imponáló, mint a 20 szálas csokor.


Ha a helyedben volnék, és nem tudnám senki barátnak, rokonnak, szülőnek odaadni, akkor én vagy kompletten odaadnám egy szimpatikus lánynak, hogy hadd örüljön, vagy szálanként oszanám szét hazafele menet az utcán az aranyos lányoknak, így legalább ők örülnek a gesztusnak.

2017. máj. 28. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
19%
felőlem akár föl is dughatod magadnak...
2017. máj. 28. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
89%
Minden szembejövő nőnek adj egy szálat amíg el nem fogy.
2017. máj. 28. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
15%
Ja és ne legyél még egyszer ilyen hülye!+ a csajnak küld egy képet róla és közöld vele amennyiben randizni szeretne még veled készítse a pénztárcáját mert a legközelebbi 2 alkalommal ő fizet!
2017. máj. 28. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
ahogy a #7 írta, 20 nő örülne :)
2017. máj. 28. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
69%
Én soha nem akarok 14 ezerért olyan dolgot kapni, ami pár nap alatt meghal.
2017. máj. 28. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!