Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ilyen viselkedés mellett a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen viselkedés mellett a lányok MIBOL gondolják, hogy egy iskolázott, kvalifikált, jól oltozott, ráadásul kisportolt férfi odafog menni hozzájuk? 22/f

Figyelt kérdés

Eloszor is, elnézést kérek az ékezetek miatt!


A torténet a kovetkezo:


Tegnap ulok a tóparton, majd egy lány odaul 2 méterre mellém napozni.


Természetesen, mint ahogy ezt szokás ilyenkor, (mert ugye, miért pont most lenne másképp..), leul, levetkozik, majd 30 másodpercen belul kapja elo a telefonját, hogy O majd azzal el lesz. Nálam ez onmagában kizáróok.


Ennek ellenére tobbszor felénéztem, megpróbáltam szemkontaktust teremteni, de O még csak rám se nézett, nem hogy a szemembe.

Csak a telefonjával foglalkozott.

Ezután nem is volt kedvem odamenni hozzá, mert nekem olyan barátno, akinek a telefonból áll a világ nem kell.

Egy jó fél óra-óra múlva feloltozott, legyávázott, majd elment.


Ebbol nekem az jott le, hogy neki nem is én tetszettem meg, szimplán csak farok kellett neki.

Ellenkezo esetben, végso elkeseredésében, ha tényleg én tetszek neki, odajott volna O.

Vagy ezt csak én gondolom így?



2017. máj. 29. 06:09
1 2 3 4 5 6
 1/57 anonim ***** válasza:
84%

"Nálam ez önmagában kizáróok...ennek ellenére próbáltam szemkontaktust felvenni vele."


Wow, micsoda határozottság. Most akkor nem érdekel a csaj, mert felszínesnek gondoltad, vagy akartál tőle valamit? Mert, ha utóbbi, akkor te menj oda hozzá, legyél tökös, de ha az előbbi, akkor meg miért nem szarod le?

2017. máj. 29. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/57 anonim ***** válasza:
70%
Istenem! Miből gondolod, hogy ismerkedni akart? Valószínűleg csak napozni ment, és azért bujta a telefonját, hogy hagyják békén.
2017. máj. 29. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/57 anonim ***** válasza:
86%
Mi az a MIBOL? Valami porszívómárka?
2017. máj. 29. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/57 anonim ***** válasza:
78%
Onnan gondolta, hogy a csaj odadobta neki, hogy Gyáva! De miért kizáró ok? Strandra én is könyvet viszek magammal vagy újságot. Ma már a telefonban kan könyv és a híreket is böngészheted.
2017. máj. 29. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/57 A kérdező kommentje:

Válasz #1: Érdekelt, tetszett is, akartam is tole valamit. Viszont ez az emberekhez és a világhoz való hozzáállás, hogy "csak én és a telefonom, minden és mindenki más le van szarva!" számomra nagyon taszító, ezért is nem mentem oda.

Szemkontaktust természetesen ezért próbáltam teremteni, hátha kapcsol. Ha meg tényleg nem érdekeltem, miért érezte fontosnak, hogy legyávázzon?

Válasz #2: "..Egy jó fél óra-óra múlva feloltozott, legyávázott, majd elment. " Ebbol.

2017. máj. 29. 06:43
 6/57 A kérdező kommentje:

#3: Drága aranyvirágszál, hogy egyem a szíved, hogy kotoszkodnod kell neked is.

Nincs ékezet a billentyuzeten, mert válság van és nem futotta rá... :D

2017. máj. 29. 06:45
 7/57 anonim ***** válasza:
87%
Biztos tetszettél neki, de miért neki kellett volna odamennie hozzád? Te nem vagy elég férfi ehhez? Amúgy is, ha egyedül ül egy parkban, mit kéne csinálni, nézni ki a fejéből? Telefonzott, na és.
2017. máj. 29. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/57 A kérdező kommentje:

#4:

Konyvvel semmi gondom nem volna, legalább okosodik.

De az, hogy valaki egésznap a Facebook-on lóg, nekem már az is sok, de hogy még a fule is be van dugva sokszor, az nekem már a legteteje.

2017. máj. 29. 06:47
 9/57 A kérdező kommentje:

#7:

"...Ennek ellenére tobbszor felénéztem, megpróbáltam szemkontaktust teremteni, de O még csak rám se nézett, nem hogy a szemembe."

"...Ezután nem is volt kedvem odamenni hozzá, mert nekem olyan barátno, akinek a telefonból áll a világ nem kell."


Nekem a lány(ok)nak világhoz való hozzáállása jon le egy ilyenbol és nekem ezzel volt és van bajom. Ezért nem mentem hozzá.

Ha meg arra nem volt benne, hogy néha rám nézzen, akkor nem tudom, mit akart..?

2017. máj. 29. 06:53
 10/57 A kérdező kommentje:
Ha meg annyi nem volt benne, hogy néha rám nézzen, akkor nem tudom, mit akart..?***
2017. máj. 29. 06:56
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!