Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit gondoltok mit tegyek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok mit tegyek ilyen helyzetben? Lányok, ha Ti lennétek ilyen szituban, akkor mit várnátok a sráctól? Fiúk ti mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

Szevasztok!


Most egy iszonyatosan dögös lánnyal randizgatok. Még nem mondtuk ki, hogy kapcsolat, mert még nem ismerjük egymást úgy igazán, kedveljük egymást, de érzelmek még nem elég erősek egyik részről sem. De nem ez a lényeg.


A lényeg: Alig 6-7szer találkoztunk, de a lány annyira szép, dögös és jó teste van, hogy a férfiak az utcán képtelenek csendben elmenni mellette. Most a nagy melegben, hogy még inkább máshogyan öltözködik pláne, mert tényleg kegyetlenül szexi. Plusz ilyen cicababa stílusa van ránézésre, akiknek gyakran a tahó p@r@sztok a párjuk, akik sokszor amúgy oda szólnak neki. Az nem zavar, ha férfiak az utcán megnézik. Oké, persze, én is megnézném, mert nagyon szép, de amikor ketten sétálunk este a városban és 4-5 30 éves férfi ott jön mögöttünk és az egyik hangosan mondja, hogy "belecsípnék a fenekébe!". Közelebb jött és amikor ott volt a pillanat, akkor köszöntem neki, hogy észrevegye, hogy nem kéne. Meglepődött, nem tette. Később megint el kellett menni mellettük, és akkor belecsípett leányzó fenekébe. Nem tudom, hogy hogyan kéne reagáljak. Azért teszem fel itt ezt a kérdést, mert ha ilyen rövid idő alatt többször is történt különböző atrocitás (ez volt eddig a legdurvább így 5 db 30-as férfi ittasan, és egyik kvázi molesztálja mellettem a lányt), akkor még fog történni.


Mit kellene tennem? 1v1 ben még ki is állnék verekedni, mert jártam szerencsére harcművészetet tanulni, és bízok a tudásomban, de 5-en ellenem az kicsit sok. A Mesterek is mindig ezt mondják, hogy ilyenkor inkább Futás. De akkor hagyni kell az ilyet? Az én férfi becsületemet is sérti, ha ilyenkor lehajtott fejjel elsétálok. Lányok Ti mit várnátok el ilyen szituban? Mit gondoltok mit kéne tennem? Verekedéstől nem zárkózom el, mert tudok verekedni, csak az esetleges következmények (törött orr, láb, stb vagy BÍRÓSÁG), amik nem tetszenek. Plusz a túl erő ellen kiállni ostobaság.


Vagy inkább menjek bele minden alkalommal a táncba és kezdjem el tolni az alfát?

Az ilyen típusú beszólásokkal? : "Nem kéne haver!" "Hallod bajt akarsz? "


Nem tudom mi tévő legyek... :(


20 F

18 L (többnek tűnik ő, ezért is nézik meg ennyien gondolom)



#Orbán Viktor #verekedés #balhé #Putyin #Chuck Norris #Teletabi #kulcsszavakbankirály_vagyok #a_jókulcsszó_mindig_is_fontosvolt #szexi_dög #jócsajabarátnőm
2017. máj. 30. 23:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
83%

Mondjuk nagyban megkönnyítené a helyzeted, ha a barátnőd nem öltözne úgy, mint egy ordas r banc. Attól, hogy napközben 30 fok van, éjjel meg 15, még vehetne fel ruhát.


Az is megoldás, ha nem keresitek a balhét. Nincs olyan, hogy "el kell menni mellettük", nyilván ha ott van 5 részeg vagy drogos, akik szemmel éppen gruppenbe vágják a barátnőmet, ki fogom őket kerülni. Amúgy meg szerintem ne játszd a superherot, elhiszem, hogy nagy bunyós vagy, de kés ellen nem sokra mész vele. Én maradnék annál, hogy kerülöm az ilyen helyzeteket, ha lehet, amikor pedig súlyosabb dolog történik, akkor időt nyerek a barátnőmnek, hogy el tudjon menekülni.


Ha megtámadnak, és nem menekül el, hanem proli p csa módjára nekiáll az utcán veszekedni velük, amiatt szerintem nem neked kell rosszul érezned magad. Ha megtámadnak, nyilvánvaló hogy beszámíthatatlanok/kés van náluk és felelősségre von, hogy miért nem veretted össze magad, azért sem.

2017. máj. 30. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
92%

1. Verekedni, pláne egy nőért számomra primitív megoldás. Intelligens ember nem megy bele nyers erő fitogtatásba senkivel, csak és kizárólag akkor, ha tényleg veszélyben van az élete és nincs más választás. Oltani meg bunyózni mifelénk a fiúk is elfelejtettek 16 éves koruktól, de lehet, én mozgok túl más körökben.


2. Gyönyörű nőket ismerek és látok is a városban. Lehet valaki 10/10 mindenhogy, nem mondom, hogy zsáknak kell öltözni, vagy hogy úgy nem érheti az embert ilyen atrocitás... De azért általában arra akadnak rá ilyen rövid idő alatt ilyen gyakran, aki szinte tálcán kínálja erre a lehetőséget és olyannak tűnik, akivel ezt megtehetik.


3. Szerintem ez a lány felelőssége is. Nem lehetsz ott mindig mellette. Tudtommal nem a testőre vagy, még ha párjaként "illik" is megtenni ilyesmit. De attól még ez előfordulhat vele nélküled is és neki is meg kellene tanulnia ezt kezelni, bármi okozza. És nem vagyok áldozathibáztatós alkat, de ennek így, ebben a formában 100%, hogy oka van és az nem az elcseszett társadalom.


Vagy ennyire a gettóban sétálgattok? Egyszerűen nem tudom ezt az egészet hova tenni, akármelyikőtök hozzáállását nézem.

20n

2017. máj. 30. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
88%

Szerintem elhagyatott helyeken menjetek. Keruld az ilyen szitukat fel evig,mig megszilardul a kapcsolat.


Ha fenekbe csipi a bnodet egy pasit,attol meg a te bnod marad.

A seggbecsipeses szitunal mondhattad volna nekik,h sajnalhatja,h te oledbe fog ulni a moziban. Vagy: Jobb,mintha az en fenekembe akarnanak csipni.. :D ( buzak)


Siman vmi frappans vicces beszolast pattints oda az ilyeneknek! Lenyeg,h vicces legyen,h a nod nevessen. Attol megsemmisulnek,h a no kineveti oket. Ha viccelodsz,azzal jelzed a folenyed,a dominanciad igazan. H a nod rajtuk rohog.


Linkehetnel fotot a csajrol. Miert er inzultus allandoan. 8. kerben setalgattok vagy hol?


Oltozz vaganyabbul. Legyel laza ,vicces. Azzal nem tudnak mit kezdeni.

N

2017. máj. 31. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Jaj, bele akartam írni, hogy nem öltözködik úgy, mert tudtam, hogy ez lesz az első, hogy az ő hibája.

Az van, hogy nem Pestiek vagyunk, kicsit mediterránabb a városunk és így itt már simán 30 fok van, este/éjszaka meg 20-25 amúgy.

De a lényeg, hogy nem gondolom, hogy nem húzhatna mondjuk rövidnadrágot csak azért, mert a férfiak megbolondulnak a combjaitól. Bakker járjon burkában? Komolyan nem miniszoknyában járkál, nem extra kihívó, nem lóg ki a tangája, nem teszi ki a melleit, nem dobálja a haját és kacsingat másokra, nem lóg ki a hasa és feneke sem. Kultúráltan öltözködik, semmi extra durva nincs benne, sőt még szerintem kicsit visszább is fogja magát, mert így is ilyen reakciókat vált ki.


A verekedésbe szerintem is akkor érdemes belemenni, ha valakinek az élete forog kockán. Viszont provokálni őket nem akarom ilyen beszólásokkal.


Továbbá az, hogy "Nem muszáj arra mennünk", az ebben a helyzetben nem így volt. Ők jöttek ugrálva rohangászva mögöttünk, aztán gyorsabbak voltak mint mi, ezért elmentek mellettünk a járdán (akkor csípett majdnem a fenekébe a lánynak), és előttünk 5 méterre találkoztak haverokkal még, ahol megálltak köszönni, és mi ezért értük be őket, és kellett mellettük elmenni. Továbbá a járda mellett amúgy ott korlát van. Meg egy 4 sávos út, ahol nem mindig tudunk amúgy se átmenni csak úgy.


Főleg lányok véleményére volnék kíváncsi, hogy ők hogyan élik meg az ilyet? (Nem gondolom azt se, hogy azt várná el, hogy összeveressem magam érte, ő inkább a "Mekkora tahó, gyere, hagyjuk, nem számít, ne menj bele a játékba!" típusú.) Csak szerintem iszonyatosan gáz, hogy kvázi HAGYOM az ilyet? ha megtörténik, akkor utána megtorlás az nem is lesz. Büntetlenül megteheti, mert úgy se történik majd semmi. Engem ez zavar. legalább egy pofon kijárna neki vagy nem tom... báhh... képzeljétek magatokat a helyzetembe.


Amúgy akkor ott elsétáltunk, és én figyeltem nagyon, hogy támadnak-e vagy bármi, és ha igen, akkor cselekedhessek. De az okos kivárásból valahogy most elegem lett.

2017. máj. 31. 01:49
 5/11 anonim ***** válasza:
Verekedni? Muhaha, akkor láttál volna utoljára. Primitív proli viselkedés.
2017. máj. 31. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Amúgy meg megint kamu. Nyilt utcán senki nem csip bele más seggébe, max. A részegek, azokat meg hagyni kell.


Álmodj tovább, nincs ilyen nőd.

2017. máj. 31. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Senkinek sincs olyan teste, hogy ez legyen a reakció.:) Lehet a hölgy akármilyen hiperszuper, az utca embere (pláne olyan helyen, ahol azért a nép megszokta azt az ingert, hogy szexi combokat lát) nem tűnik ki a tömegből úgy, hogy ekkora legyen a felhajtás körülötte. Még a hírességeket sem veszik csak úgy észre... Ez kamu.
2017. máj. 31. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Jó, aki írja, hogy kamu, az higgyen, amit akar.

Nem izgat, de nem tom miért kell azt gondolni minden második kérdésre, hogy kamu.


Az van, hogy ilyen helyzetbe még nem kerültem, de most ilyenben vagyok. Ez a valóság, és ezért kérdezem itt. Nem azért, mert figyelem hiányos vagyok. Attól, hogy 95%-a az itteni kérdéseknek arról szól, hogy "nincs barátnőm, mert rám se néznek", attól még létezik olyan ember a földön, akinek van barátnője. Ha azt írja egy kérdésben valaki, hogy szép barátnője van, akkor egyből kamu?


na jó... mindegy. Nem kamu, és még érdekelnének egyéb válaszok.


Amúgy köszönöm az eddigieket is :) igyekszem majd így cselekedni.

2017. máj. 31. 11:42
 9/11 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, én nem vagyok nagy szám, nem is öltözködök kirívóan, mégis fényes nappal egy vadidegen cigány elállta az utam és leszorította a csuklómat. Hálistennek csak ennyi volt, mondott valamit majd tovább ment, de érdekes módon a sok emberből egy sem volt képes segíteni. Igen is megeshetnek ilyenek. Én nem várnám el a barátomtól, hogy kezdjen el verekedni, inkább csak hangosan szóljon rá, aztán haladjunk tovább.
2017. jún. 1. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Figyu! En sem vagyok annyira ronda, de nem öltözöm úgy mint egy útszéli rib.@.nc és megnéznek, próbálnak ismerkedni, de nem kezelnek qurv@.ként. Ha úgy viselkedik és öltözködik mint egy rossz l..otyó, akkor a pasik úgy is viselkednek vele.


Mellékesen jegyzem meg: ha ez a barátnődnek nem jönne be, akkor visszafogottabb lenne.

Egy nőben kellene hogy legyen annyi tartás, hogy ne élvezze azt ha idegen pasik csipkedik a valagát és ki tudjon állni magáért.

A verekedést primitív megoldásnak látom, en sosem hagytam volna hogy a párom verekedjen értem. Ha valaki nyomulósabb volt, azt határozottan leállítottam és mindenki felfogta/felfogja.

2017. jún. 3. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!