Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tetszik egy lány, de nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy lány, de nem ismerem személyesen. Hogyan kerülhetnék a közelébe?

Figyelt kérdés

Bővebben leírva az a helyzet, hogy pontosan egy évvel vagyok idősebb, mint ő, én 18, ő 17. Az egyedüli bökkenő az, hogy más suliba jár, a baráti körünk sem nagyon ütközik (ami azt jelenti, hogy van pár közös barátunk, de nem sok esély van rá, hogy összejárjunk és ő is pont ott legyen).

Facebookon felvettük egymást, mert mindketten tagja vagyunk egy csoportnak (irodalommal, művészettel kapcsolatos - igazából ő is egyrészt erről az oldaláról tetszik, nagyon passzol az érdeklődési körünk, a világ, amelyben élünk). És mindenképpen meg szeretném ismerni közelebbről. De hogyan?

Személyes találkozásra a fenti okok miatt egyelőre nincs lehetőségem (de annyi szent, ha egy társaságban egyszer összevet vele a Sors, nem szalasztom el az alkalmat, hogy beszédbe elegyedjek vele). Viszont képtelen vagyok várni. Minél hamarabb tudni szeretném, milyen ember. Nagyon szimpatikus és... áhh. Hihetetlenül jól néz ki. Élőben csak párszor láttam, de akkor mindig az utcán, barátnőivel stb. Azt hiszem, elég ijesztő/fura lett volna úgy odamenni hozzá.

Írjak rá fb-n? Azzal semmi gond, de semmi esetre sem akarom elszúrni. Nyilván ezzel egyből leleplezném a szándékaimat. Ha nincs más megoldás, ezt választom.

Kérlek, segítsetek!



2017. máj. 31. 18:15
 1/1 anonim ***** válasza:
csinálj egy keresztrejtvényt irodalmi kérdésekkel, aminek a megfejtése, hogy randira hívod, és küldd el neki
2017. máj. 31. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!