Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mihez kezdjek, ha mindent...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mihez kezdjek, ha mindent fizetni akar?

Figyelt kérdés

Néhány hónapja kapott egy nagyon jól fizető állást a párom, letelt a próbaidő is, tehát övé lett a pozíció.


Azóta akárhányszor kinyitom a szám, hogy vennem kellene ezt vagy azt, rögtön ő akarja megvenni. Igaz, hogy nekem csupán havi 15-20 ezrem van diákmunkából, ettől függetlenül szoktam neki ajándékokat venni, meghívom kávézni, főzök neki meg ami csak belefér a keretbe.


Mióta sokat keres, mindezt nem nézi túl jó szemmel. Eljutottunk odáig, hogy a plázában sétálgatva nem szólalhatok meg, hogy "de jó az a karóra", mert úgy kell lebeszélnem arról, hogy megvegye nekem. Vagy egyszer egy koncertjegyet akart venni nekem csak úgy, mert tudta, hogy nekem nem telik rá (nem fogadtam el).


Nem tudom, lehet, hogy az én pénzügyi kultúrámmal (vagy minek nevezzem :D) van a baj, de rosszul érezném magam, ha állandóan elfogadnék tőle mindent, amit csak fizetni akar még akkor is, ha neki telik rá, nekem meg nem.


Ha boltban járunk, már nem foghatok meg egy ruhát anélkül, hogy horrorfilmbe illő módon hátulról a fülemhez hajolva ne suttogná el a kérdést, hogy "megvegyem neked?". :D


Jó sokat írtam. :/ Huszonévesek vagyunk, nem élünk együtt és másfél éve vagyunk együtt, talán ezek fontos szempontok. Ja, és én vagyok a nő.


2017. jún. 3. 00:49
 1/10 anonim ***** válasza:
Hát figyelj, férfiként azt mondom, hogy ha ez fordítva lenne így, akkor totál jogos. Természetesen egy kapcsolatban nem működik az, hogy csak az egyik fél fizet, max Vajna Timiéknél, de ha egyszer diákmunkád van, és nincs belőle sok pénz, akkor miért ne? A párod csak örömet akar szerezni neked, úgyhogy ez legyen a legnagyobb problémád. :D Nyilván ezt is túlzásba lehet vinni, de (szerintem) ez még bőven nem az a kategória, ha az lesz, beszéld meg vele, de nem azért mondja/kérdezi, mert ő szereti elszarni a pénzét, hanem mert boldoggá akar tenni. Ha meg nem kell, akkor küldd el hozzám, nekem vehet koncertjegyet. :D
2017. jún. 3. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nekem ez furcsa és nem esik jól, de nem tudom pontosan, hogy miért... ezért tettem fel itt a kérdést. Lehetséges, hogy a nullához közelítő önbizalmammal függ össze? Sokszor azt érzem, hogy nem érdemlek annyit, hogy mindig költse rám a pénzét. Hogy költhetné értelmesebb dolgokra is, mint hogy nekem ruhákat vegyen.
2017. jún. 3. 01:20
 3/10 anonim ***** válasza:
Ha tényleg ennyire zavar beszéld ezt meg vele mindenképpen. Nem amikor éppen valamiről le akarod beszélni, hogy megvegye neked, hanem egy "semleges" időpontban. Nem kell letamadni, hogy ezentúl semmit se vegyen, csak hogy ez így túl egyenlőtlen és kissé kényelmetlenül érint, hogy ennyit költ rád. Biztos, hogy csak neked akar ezzel jót, szóval azért óvatosan mond el, hogy ne legyen sértő, de azért tudasd vele határozottan, hogy ez neked már kissé kellemetlen. Nagyon mást szerintem nem tudsz tenni, mint hogy beszélsz vele erről. Vagy hát a másik lehetőség hogy mindent örömmel elfogadsz és még éppen hogy mindent megvetetsz vele amíg elege nem lesz belőle, de azért ez már elég erős lenne :D
2017. jún. 3. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Mennyit keres? :)
2017. jún. 3. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Az én férjem is ilyen. Örülj neki,a kedvedben akar járni. Kicsit furcsa volt,de meg lehet szokni.
2017. jún. 3. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Beszéld meg vele, hogy nem vagy "eladó így", mert az első cirkusznál-veszekedésnél a következőt hallod majd: Bezzeg jó voltam, amikor vettem ezt-azt...stb!


Ha le szeretnéd szoktatni, akkor a patika előtt említsd neki, hogy extra tampon szett meg női bizgerék kellenek...bemennél megvenni nekem? :DDDD


A másik meg férfiatlan és csak "ez van" szerencsétlennek a hódításhoz-megtartáshoz...te meg a kitartott...ha ezekre se kapja fejét, akkor tényleg csak ez van neki...

2017. jún. 3. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Próbáltad már neki elmagyarázni, hogy téged ez bánt? A férfiak csak egy normális, kimerítő magyarázatból értenek, néha abból sem. Ha nem mondod el neki, soha nem fogja megérteni. Tudod, néma gyereknek anyja sem érti a szavát.
2017. jún. 3. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szerintem találjátok meg az arany középutat. Időnként fogadj el egy-egy ruhát, vagy valami kis dolgot, gondolom néha te is szoktál neki valamivel kedveskedni (ha boltban jársz veszel egy csokit, vagy főzöl valamit, ha jön hozzád), de mondd meg neki (szépen, kedvesen), hogy ennyi mindenre egyszerűen nincs szükséged, és te sem vennéd meg, ha lenne pénzed, mert felesleges pénzkidobás mindent az első pillantásra megvenni. Ha már beszéltetek ilyesmiről esetleg említsd meg neki, hogy ezeket inkább rakja el, tartogassa, mert majd ha közös életet akartok nyitni, akkor nagyon jól fog jönni.
2017. jún. 3. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Azt elfelejtettem leírni, hogy már megvolt egy ilyen beszélgetés, mondtam neki, hogy zavar, ha mindig felajánlja, hogy megvesz nekem bármit, de amint azt látjátok, nem történt változás.


Jó ötletnek tűnik, hogy néha-néha elfogadjak tőle dolgokat. Nem lehet mindig mindent elutasítanom.


A tamponos dologhoz meg annyit fűznék hozzá, hogy mivel felnőtt férfival randizom, nem kelt benne viszolygást egy olyan természetes dolog, mint a menstruáció. :)

2017. jún. 3. 15:11
 10/10 anonim ***** válasza:

# 9


Akkor valami kellemetlen helyzetbe tedd őt bele, te ismered...

Terhességi tesztet...baba ruhákat nézegessél..:DDD

Vetess vele olyan ruhát, mely borzalmasan áll rajtad...

2017. jún. 4. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!