Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tegyek, ha tetszik egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha tetszik egy lány az osztályomban, de van egy pár tényező ami ellenezné ezt a kapcsolatot?

Figyelt kérdés
11dikes vagyok, és az osztályomban van egy lány aki így az utóbbi hetekbe megtetszett nekem, vannak olyan jelek amelyek arra utalnak hogy ő is érezhet irántam többet, vagy bejövök neki. Egy pár osztálytársam akinek a barátikörében van ez a lány, ők azok a bizonyos tényíezők amik miatt nem jöhetne létre. Mit tegyek? Egyáltalán érdemes osztálytárssal járni vagy ilyesmi?
2008. okt. 16. 12:02
 1/6 anonim ***** válasza:

Én alapvetően nem tartom praktikusnak az osztálytárssal járást, de az ellenérvek szerintem nem olyan súlyosak, (ha szakítotok, szar lesz minden nap látni egymást, stb. ) hogy ha kölcsönös a vonzalom, ne lehetne mégis megpróbálni.

Nem értem, miért zavaró tényező az a pár osztálytárs, ezt kifejthetnéd. De ha ennyire zavar mások véleménye, ez már rosszul indul... Szedd össze magad!

2008. okt. 16. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem engem zavarna szerintem, előző kapcsolatom is osztályból volt, azóta megtanultam hogy nem kell nézni mit mondanak a többiek. Úgy értem olyan a baráti társasága ahol van 1-2 ember akiket nem kedvelek és ez talán kölcsönös. Bár szerintem ha ő miattuk nem járna velem akkor felejtős az egész:)
2008. okt. 16. 14:42
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha ennyire görcsölsz, hogy nem is jönne össze, akkor nézz magadnak más lányt!
2008. okt. 16. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
osztálytárssal nem jó járni szerintem, szerintem felejtsd el.
2008. okt. 16. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Jó rendben, lehet megfogadom tanácsotokat, amúgy sulibelivel is így van, nem osztálytárs csak úgy sulistárs, azokkal se jó járni?
2008. okt. 16. 15:53
 6/6 anonim válasza:
Szerintem osztáytárssal ne kezddj ki! utánna naon gáz lesz minden nap látni egymász egy jóideig! nekem is nemrégiben volt egy kapcsolatom évfolyamból, és kiderült hogy középsuliban osztálytársak leszünk, most próbálok minden követ megmozgatni, hogy haverkodjunk össze, csak aza baj ,hogy még mindig nem lett átlagos a szemembe =/ szoval vigyáznom kell magamra, azonban jövőre szeretnék vele baráti alapon indulni, mert közel azonos a baráti körünk ( előző sulink miatt) és lehetelen lesz a korábban tervezett felejtés! Végülis megpróbálhatod, de én azon a véleményen vagyok hogy én SOHA TÖBBET!
2009. jún. 14. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!